تحلیلگر PlanB: 90 درصد تمام بیت کوین ها بالاترین سود را از سال 2021 به دست آورده اند.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اکثر بیت کوین در سود است، افزایش بیشتری انتظار می رود: PlanB
  • نهنگ ها به خرید بیت کوین ادامه می دهند

نویسنده مدل Stock-to-Flow برای بیت کوین، یک تحلیلگر برجسته که با نام مستعار “PlanB” شناخته می شود، از شبکه اجتماعی Twitter/X برای به اشتراک گذاشتن خبرهای خوب در مورد ارز دیجیتال پیشرو جهان، BTC، با جامعه استفاده کرد.

اکثر بیت کوین در سود است، افزایش بیشتری انتظار می رود: PlanB

PlanB نمودار BTC را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد 90٪ از تمام بیت کوین ها در حال حاضر سود دارند. این بالاترین ارزش در این نمودار از زمانی است که بیت کوین در اواسط نوامبر 2021 به بالاترین قیمت خود یعنی 69000 دلار رسید.

در یک ویدیوی YouTube که در یک توییت پیوند داده شده است، PlanB تجزیه و تحلیل دقیق تری از این طرح ارائه کرده است. در حال حاضر نمودار نقاط نارنجی را نشان می دهد. این به این معنی است که 90٪ از تمام بیت کوین های استخراج شده در سود هستند.

PlanB توضیح داد که وقتی 100% بیت کوین سودآور شود، نقاط قرمز روی نمودار ظاهر می شوند. قرمز در اینجا همیشه از رنگ های نارنجی موجود پیروی می کند. PlanB انتظار ندارد در این زمان سودآوری به 60٪ کاهش یابد (نقاط زرد روی نمودار)، زیرا این معیار ابتدا باید به سطح “قرمز” سودآوری برسد. این تحلیلگر اضافه کرد که در حال حاضر تنها کسانی که بیت کوین را در اوج قیمت سال 2021 خریداری کرده اند ضرر می کنند و هرکسی که بیت کوین را در اختیار دارد سود دارد.

این احتمالاً پس از رویداد نصف شدن بیت کوین در اواسط آوریل امسال، چهارمین رویداد در تاریخ بیت کوین، رخ خواهد داد. با نگاهی به نمودار، واضح است که دفعه قبل بیت کوین به سطح “قرمز” رسید در سال 2021، زمانی که بیت کوین پس از نصف شدن سال 2020 به ATH رسید. همین سطح قبلاً، البته به طور مختصر، در سال 2019 رسیده بود، و قبل از آن در سال 2018، در دسامبر 2017 به بالاترین سطح تاریخ 20000 دلار رسید.

نهنگ ها به خرید بیت کوین ادامه می دهند

همانطور که علی مارتینز، تاجر و تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال در توییتر گزارش داد، نهنگ های بیت کوین به انباشت بیت کوین ادامه می دهند. بر اساس داده های آنها، در حال حاضر 73 نهنگ رمزنگاری جدید با 1000 بیت کوین یا بیشتر وجود دارد. این نشان دهنده افزایش 3.66 درصدی در دو هفته گذشته است.

با این حال، طبق گفته Santiment، تعداد کیف پول‌هایی که بیت‌کوین را نگه می‌دارند همچنان در حال کاهش است. این کمتر از چهار هفته پس از تایید SEC ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه است. Santiment معتقد است که این ممکن است به دلیل FUD باشد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید