88x Finance partners with Axelar Network for cross-chain yield aggregator

88x Finance با Axelar Network برای جمع‌آوری بازدهی زنجیره‌ای شریک می‌شود


این سرمایه گذاری یکی از پروژه های شرکت کننده در برنامه تامین مالی اکوسیستم اکسلار است.

بازار خرس کریپتو ممکن است بیشتر از حد انتظار طول بکشد، اما برخی از استارتاپ‌های Web3 این را فرصتی عالی برای ایجاد راه‌حل‌ها و زیرساخت‌هایی می‌دانند که با فرا رسیدن موج بعدی پذیرش، از کاربران و مؤسسات استقبال می‌کنند.

88x Finance، گردآورنده بازده متقابل زنجیره‌ای، ادعا می‌کند که ظهور پیام‌های عمومی و ترکیب‌پذیری واقعی در سراسر بلاک چین فرصتی برای خدمت به سرمایه‌گذاران خرده‌فروش و حرفه‌ای است.

حدود شش ماه پس از راه‌اندازی این پلتفرم، این پروتکل به برنامه سرمایه‌گذاری استارت‌آپ اکوسیستم Axelar می‌پیوندد، یک برنامه سرمایه‌گذاری ۶۰ میلیون دلاری برای تسریع پروتکل‌های Web3، که توسط Axelar و گروهی متشکل از ۱۵ سرمایه‌گذار بلاک‌چین پشتیبانی می‌شود.

نیک اوراموف، یکی از بنیانگذاران استارت آپ کریپتو، به کوین تلگراف گفت: «ما کار بر روی تجمیع بازدهی زنجیره متقابل را آغاز کردیم، زیرا به نظر می‌رسد که تکامل طبیعی پل‌ها/پروتکل‌های ارسال پیام عمومی و غیره است.

موارد مرتبط: امنیت و قابلیت همکاری، چالش‌هایی برای پذیرش انبوه Web3

تجمیع کنندگان بازده چندین پروتکل و استراتژی قرارداد هوشمند را برای به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه ترکیب می کنند. آنها از قراردادهای هوشمند برای سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری شده در محصولات و خدماتی استفاده می کنند که از طریق استراتژی های خودکار بازدهی ایجاد می کنند. آنها شبیه به داشتن یک مدیر صندوق مسئول سبد ارزهای دیجیتال هستند که بهترین فرصت‌های مالی غیرمتمرکز یا DeFi و سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کنند.

جورجیوس ولاخوس، یکی از بنیانگذاران Axelar به کوین تلگراف گفت که جمع آوری درآمد زنجیره ای یکی از جنبه های مهم DeFi خواهد بود، زیرا با افزایش تعداد شبکه های بلاک چین و پلتفرم های DeFi که مستقل از یکدیگر کار می کنند، ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای غیرمتمرکز می شوند. در سال های آینده. وی همچنین خاطرنشان کرد:

تجمیع بازده زنجیره متقابل همچنین می تواند به تنوع ریسک و افزایش بازده کمک کند. با ترکیب استراتژی‌های تولید بازده در چندین شبکه بلاک چین، سرمایه‌گذاران می‌توانند به طور بالقوه تأثیر نوسانات بازار را بر پرتفوی کلی خود کاهش دهند.

88x گفت که قصد دارد استراتژی‌های اتوماسیون صندوقدار و تنوع را از طریق استراتژی‌های سرمایه‌گذاری از پیش تعریف‌شده که بر روی چندین بلاک چین اجرا می‌شوند، ارائه دهد. ویل کمالوف، یکی از بنیانگذاران 88x Finance به کوین تلگراف گفت: «با یک رابط، کاربران می‌توانند از فرصت‌های کشاورزی در اتریوم، BNB Chain، Avalanche، Polygon و بسیاری از شبکه‌های دیگر بدون نیاز به جابجایی بین کیف‌های پول لذت ببرند.

بر اساس داده‌های Cointelegraph Research، با وجود بحران بازار، پروژه‌های Web3 در سال 2021 30 میلیارد دلار و در سال 2022 36 میلیارد دلار جذب کرده‌اند. در یکی از اولین دورهای تامین مالی در سال جاری، پلتفرم توسعه بلاک چین QuickNode یک دور سرمایه گذاری 60 میلیون دلاری را با هدف جذب بیشتر کاربران وب 3 و توسعه دهندگان در سراسر جهان تکمیل کرده است.


نویسنده: Ana Paula Pereira

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉