8.65 میلیارد Dogecoin (DOGE) در 24 ساعت: چه خبر؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دوج کوین افزایش قابل توجهی را در تراکنش های بزرگ تجربه کرده است و تقریباً 8.65 میلیارد DOGE توسط سرمایه گذاران بزرگ جابه جا شده است. این افزایش با وجود کاهش 8 درصدی ارزش Dogecoin رخ می دهد. متأسفانه، افزایش معاملات بزرگ ممکن است به عملکرد ضعیف بازار در کل مرتبط باشد.

Dogecoin تنها یک نمونه از احساسات مختلط اخیر در بازار ارزهای دیجیتال است. با وجود روند صعودی عمومی، سرمایه گذاران نگران کاهش 8 درصدی اخیر هستند. فعالیت نهنگ اغلب با تعداد زیادی تراکنش همراه است که ناگهان افزایش می یابد.

مسیر Dogecoin در ماه گذشته تا حد زیادی صعودی بوده است، با پشتیبانی خط روند قابل توجه 0.156 دلار. تجزیه و تحلیل حجم و داده های معاملات برای درک بهتر پویایی بازار فعلی توصیه می شود. حجم معاملات قابل توجه نسبت به روز گذشته حدود 8.65 میلیارد DOGE بود.

DOGEUSDT
نمودار DOGE/USDT از TradingView

این افزایش در فعالیت نهنگ ها معمولاً نشان دهنده انباشت زیاد یا فروش زیاد است. به نظر می رسد برخی از سرمایه گذاران بزرگ ممکن است دارایی های خود را بفروشند، که می تواند با توجه به افت 8 درصدی، فشار نزولی بر قیمت را افزایش دهد. حجم معاملات قابل توجه که در یک ماه گذشته به طور منظم در نوسان بوده است، به بالاترین سطح هفت روزه 159000 تراکنش و کمترین میزان هفت روزه 13000 تراکنش رسیده است.

مرتبط با

وضعیت ناپایدار بازار و نگرش های نوسانی سرمایه گذاران بزرگ نیز در نوسان ارقام معاملات منعکس شده است. حجم کل معاملات با این الگو حرکت قابل توجهی از وجوه در اکوسیستم Dogecoin را نشان می دهد. بالاترین سطح هفت روزه 9.48 میلیارد DOGE و کمترین آن 6.63 میلیارد DOGE بود.

داده‌های تراز متوسط ​​زمینه بیشتری را فراهم می‌کند. میانگین موجودی هفت روزه تقریباً 3627 دلار است که نقطه اوج آن 3711 دلار و نقطه پایین آن 3505 دلار است. اگرچه تحرکات زیادی وجود داشته است، اما این ارقام نشان می دهد که میانگین دارایی ها عمدتاً ثابت مانده است. این می تواند به این معنی باشد که برخی از نهنگ ها با فروش تعادل خود را حفظ می کنند در حالی که برخی دیگر خرید می کنند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید