84٪ از دارندگان Dogecoin (DOGE) با توجه به اینکه قیمت به دنبال سود بیشتر است، سود می برند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شاخص های فنی به روند صعودی اشاره می کنند
  • احساسات سرمایه گذار و چشم انداز بازار

طبق آخرین داده های شرکت تحلیل بلاک چین به بلوک84 درصد از دارندگان Dogecoin (DOGE) در حال حاضر با قیمت های فعلی بازار سود می کنند. این نشان دهنده احساسات مثبت برای میم کوین محبوب است و حرکت صعودی را که در ماه گذشته در حال ایجاد بوده است را برجسته می کند.

طبق آخرین داده های بازار، قیمت Dogecoin 0.1638 دلار است. با وجود کاهش اندک 0.80 درصدی در 24 ساعت گذشته، این ارز دیجیتال در 30 روز گذشته افزایش شدید 16.09 درصدی را نشان داده است. این روند صعودی نشان دهنده افزایش اعتماد سرمایه گذاران و پتانسیل سود بیشتر است.

شاخص های فنی به روند صعودی اشاره می کنند

شاخص های فنی همچنین به چشم انداز صعودی برای DOGE اشاره می کند. این ارز دیجیتال در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می شود که شاخص های کلیدی هستند که سرمایه گذاران برای سنجش روندهای بلندمدت از آنها استفاده می کنند. معاملات بالاتر از این میانگین ها به طور کلی نشان دهنده یک روند صعودی قوی و ادامه حرکت مثبت است.

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی Dogecoin (RSI) در حال حاضر در 53.24 است. RSI یک نوسان ساز مومنتوم است که سرعت و تغییر حرکات قیمت را اندازه گیری می کند. خوانش بالای 50 به طور کلی نشان دهنده یک بازار صعودی است. RSI فعلی بالاتر از علامت 50 نشان می دهد که دارایی قبل از اینکه بیش از حد خرید شود هنوز جا برای حرکت صعودی دارد.

احساسات سرمایه گذار و چشم انداز بازار

احساسات مثبت در میان دارندگان Dogecoin بازتاب خوش بینی گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال است. از آنجایی که سرمایه گذاران بیشتری به دنبال تنوع بخشیدن به پرتفوی های خود و کشف دارایی های دیجیتال جایگزین هستند، Dogecoin به دلیل رویکرد جامعه محور و شناخت گسترده آن همچنان یک انتخاب محبوب باقی مانده است.

تحلیلگران بازار توصیه اگر Dogecoin بتواند شتاب فعلی خود را حفظ کند و به معاملات بالاتر از سطوح فنی کلیدی ادامه دهد، می تواند در کوتاه مدت شاهد افزایش قیمت بیشتر باشد. با این حال، آنها همچنین خاطرنشان می کنند که ماهیت بی ثبات ارزهای دیجیتال به این معنی است که سرمایه گذاران باید هوشیار باشند و خطرات احتمالی را در نظر بگیرند.

با توجه به اینکه 84 درصد از دارندگان Dogecoin در حال حاضر سود دارند و ارز دیجیتال شاخص های فنی قوی را نشان می دهد، چشم انداز پول سینه امیدوار کننده به نظر می رسد. پتانسیل برای دستاوردهای بیشتر همچنان بالاست زیرا همچنان به حمایت و پذیرش ادامه می دهد. سرمایه گذاران از نزدیک پویایی بازار را رصد خواهند کرد تا از روند صعودی مداوم بهره ببرند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید