8.3 تریلیون شیبا اینو در 24 ساعت، چشمان SHIB یک صفر را پاک می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) امروزه توجه بازار گسترده تری را به خود جلب کرده است. پشت سر گذاشتن کاردانو (ADA) 12.7 درصد در ارزش بازار افزایش یافت متورم شدن در 24 ساعت گذشته به 0.00002799 دلار افزایش یافت. اگرچه این یک موفقیت بزرگ به نظر می رسد، اما برنامه قبلی تنها بود جابجایی بهمناندازه گیری های SHIB ثابت کرده است که ترفندهای بیشتری در آستین خود دارد.

مرتبط با

در زمان نگارش این مقاله، حجم معاملات SHIB با بیش از 139 درصد افزایش یک شبه به 2,384,774,823 دلار رسید. با این حجم، در 24 ساعت گذشته، در مجموع 8.3 تریلیون SHIB معامله شد که باعث شد این میم کوین برای رشد بیشتر آماده شود.

شیبا اینو در بیشتر این ماه رشد نسبتاً نزولی داشته است. پس از کاهش 0.00002071 دلاری در ماه گذشته، رشد فعلی شواهد مهمی است که نشان می دهد علاقه سرمایه گذاران به Shiba Inu به این زودی ها کاهش نخواهد یافت. با رسیدن مجدد به بالاترین سطح خود از اواسط آوریل، شیبا اینو اکنون قصد دارد در آینده نزدیک صفر را پاک کند.

برخی از اصول اکوسیستم که به SHIB کمک کرده اند در چند هفته گذشته از رقبای اصلی خود پیشی بگیرد، همچنین نقش کلیدی در تعیین میزان بالا رفتن SHIB دارند. با توجه به قوام در سوزاندن شیبا اینو، یک فشردگی در حال رشد جزئی عرضه همیشه بر احساسات تأثیر می گذارد و به طور کلی منجر به ارزش گذاری قیمت بالاتر می شود.

مرتبط با

به علاوه، هیجان در جامعه همچنان ادامه دارد متون رمزی از توسعه دهنده اصلی Shytoshi Kusama، و پیش بینی ابزار اصلی بعدی که معرفی می شود به عنوان یک نقطه فروش مهم برای SHIB در حال ظهور است. همانطور که بازار به تدریج از بیت کوین دور می شود نقطه ای ETF اتریوم پس از تایید، به نظر می رسد Shiba Inu از تزریق نقدینگی گسترده ای که در آینده نزدیک به عنوان یک توکن بومی ETH انتظار می رود، بهره مند شود.

عوامل دیگری مانند سرویس شیباریوم و تراکنش‌های نهنگ SHIB نیز ممکن است به پاک کردن صفر به زودی توکن کمک کنند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید