معمای 82 میلیون دلاری بیت کوین بزرگترین بورس جهان را شگفت زده کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مقدار قابل توجهی از 1195 بیت کوین به ارزش تقریبی 81.95 میلیون دلار از بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، برداشت شد. این انتقال به یک آدرس ناشناخته توجه جامعه کریپتو را به خود جلب کرد زیرا برداشت‌های بزرگ از صرافی‌ها اغلب به عنوان سیگنال‌های صعودی برای قیمت تلقی می‌شوند.

منطق ساده است: سرمایه‌گذاران بزرگ دارایی‌های دیجیتالی را روی پلتفرم‌های نقدی مانند بایننس می‌خرند و آن‌ها را به کیف پول‌های مخصوص برای ذخیره‌سازی منتقل می‌کنند که نشان‌دهنده استراتژی‌های نگهداری بلندمدت است.

مرتبط با

وقتی عمیق تر به داده ها می پردازیم، می توانیم یاد بگیریم که آدرس “bc1qm34” میزبانی شده توسط صرافی میلیون ها توکن را در یک برش به “1126a” منتقل کرده است. این آدرس نسبتا جدید است و یک ماه پیش با انتقال از همان بایننس به مبلغ 89668 بیت کوین معادل 5.62 میلیون دلار فعال شد.

به طور کلی تمام تعاملات این آدرس مربوط به بایننس و آدرس «bc1q7» است. بنابراین وجوه فقط بین این سه آدرس جابجا می شود.

با این حال، نگاهی عمیق تر به داده های Arkham Intelligence نشان می دهد که آدرس مورد نظر ممکن است متعلق به Ceffu باشد، یک پلت فرم دارایی دیجیتال نهادی که راه حل های نگهداری و نقدینگی را ارائه می دهد. با این حال، آدرس دوم نیز متعلق به پلتفرم است و آدرس ذخیره سازی است. او در حال حاضر 250219 بیت کوین به ارزش 17.45 میلیون دلار دارد.

""
منبع: هوش آرکام

بنابراین می توان گفت که هیچ رمز و راز و عرفانی خاصی در این انتقال وجود ندارد – فقط یک پلت فرم بیت کوین را برای نیازهای خود از بزرگترین و در واقع پلت فرم مایع خارج می کند.

مرتبط با

در همین حال، بیت کوین به معامله حدود 70000 دلار در هر سکه ادامه می دهد. در اواخر روز امروز، قیمت ارز دیجیتال اصلی بیش از 2 درصد افزایش می یابد. بیت کوین کمتر از 5.5 درصد باقی مانده تا به حداکثر قیمت مطلق خود یعنی 74000 دلار برسد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید