800 میلیون XRP در میان افزایش قیمت چشمگیر به Ripple Escrow منتقل شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ریپل 800 میلیون XRP قفل کرد
  • افزایش قیمت بسیار زیاد در XRP

بر اساس یک سری توییت‌های اخیر که توسط ردیاب ارزهای دیجیتال Whale Alert منتشر شده است، غول ریپل این سرمایه‌ها را با انجام یک سری انتقال بزرگ XRP به امانی قفل کرده است.

این اتفاق امروز، 2 مارس، پس از بازگشایی منظم 1 میلیارد XRP در روز قبل رخ داد. همچنین کمتر از یک هفته پیش، تراکنش بزرگ دیگری در امان ریپل انجام شد که با انتشار بخش بزرگی از XRP، جامعه ریپل را هیجان زده کرد.

در همین حال، XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، افزایش قیمت چشمگیری را در 24 ساعت گذشته نشان داده است.

ریپل 800 میلیون XRP قفل کرد

اگرچه پلتفرم ردیابی ارزهای دیجیتال ذکر شده هیچ توییتی در مورد باز کردن قفل 1 میلیارد ریپل منتشر نکرد. از سال 2017 اینگونه بوده است.

اکنون Whale Alert گزارش می دهد که تقریباً تمام این مبلغ هنگفت XRP با 500 میلیون، 200 میلیون و 100 میلیون XRP به آنجا فرستاده شده است. در مجموع، این مقدار XRP تقریباً 476 میلیون دلار در فیات است. جالب توجه است، برخی از مفسران خاطرنشان کرده‌اند که جامعه XRP به‌جای حرکت از محفظه ریپل، مشتاق سوختن عظیم XRP است.

اما در حالی که احتمالاً 1 میلیارد XRP در روز جمعه منتشر خواهد شد، ریپل اخیراً با باز کردن یک قطعه XRP عظیم 400 میلیونی در 25 فوریه، به ارزش 427 میلیون دلار در زمان معامله، جامعه XRP را غافلگیر کرد.

زمان بندی کاملاً غیرمنتظره از سوی جامعه ریپل بود، بنابراین این امانت منجر به فتنه زیادی در بین دارندگان XRP در سراسر جهان شد. با این حال، به نظر می‌رسید که برخی از ارتش XRP به این نتیجه رسیده‌اند که این بخشی از برنامه‌ریزی شده برای انتشار محرمانه XRP در ماه فوریه است، که ظاهراً اتفاق نیفتاد.

افزایش قیمت بسیار زیاد در XRP

در 24 ساعت گذشته، XRP با افزایش بیش از 9 درصدی قیمت، به سطح 0.6400 دلار رسیده است.

از ابتدای هفته، این افزایش به رقم خیره کننده 20.68 درصد رسیده است که XRP از قیمت 0.52993 دلار افزایش یافته است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید