8 تریلیون شیبا اینو در 24 ساعت (SHIB): چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

داده‌های زنجیره‌ای شیبا اینو افزایش قابل توجهی را در تراکنش‌های سطح نهنگ نشان می‌دهد، با افزایش تقریباً ۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته. حجم معاملات SHIB از 8 تریلیون دلار فراتر رفت و این شبکه را بسیار فعال تر از هفته گذشته کرد.

تعداد معاملات بزرگ به ارزش بیش از 100000 دلار به طور چشمگیری افزایش یافته است. 140 مورد از این معاملات در روز گذشته انجام شده است. این نشان دهنده علاقه مجدد و اقدامات بالقوه محاسبه شده توسط سرمایه گذاران بزرگ یا نهنگ ها است. پایین ترین سطح هفت روزه در معاملات 99 تفاوت قابل توجهی با این افزایش دارد که نشان دهنده تغییر در پویایی بازار است.

نمودار SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

این امکان برای نهنگ ها وجود دارد که SHIB را برای آمادگی برای تغییرات قیمت در آینده ذخیره کنند. این می تواند یک حرکت حساب شده برای به دست آوردن بخش بزرگی از توکن باشد در حالی که مقادیر مثبت تصور می شود.

خریدهای با حجم زیاد ممکن است به دلیل افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی باشد زیرا آنها شروع به شناسایی پتانسیل در Shiba Inu می کنند.

مرتبط با

افزایش فعالیت همچنین ممکن است در نتیجه اعلامیه ها یا تحولات آتی مرتبط با Shiba Inu و Shibarium باشد. این شامل اطلاعاتی در مورد ابتکارات جدید، همکاری ها و پیشرفت های تکنولوژیکی در اکوسیستم SHIB است.

افزایش سود اغلب با معاملات بزرگ و افزایش حجم معاملات نشان داده می شود که می تواند باعث نوسانات قابل توجه قیمت شود. همانطور که از تجزیه و تحلیل فنی مشاهده می شود، Shiba Inu در حال حاضر در سطوح پشتیبانی عمده در حال تثبیت است. بر اساس میانگین‌های متحرک 50 و 100 روزه، SHIB ثابت به نظر می‌رسد، اما افزایش حجم معاملات می‌تواند توکن را مجبور به آزمایش سطوح مقاومت جدید کند.

به طور کلی، فقدان نوسانات در حال حاضر مشکل بزرگ تری برای SHIB است و احتمالاً به جای رشد، به منبعی برای سرکوب عملکرد تبدیل خواهد شد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید