8 میلیارد دلار اتریوم (ETH) در 24 ساعت: چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به شوق ETF اتریوم که بازار ارزهای دیجیتال را مانند مه پوشش می‌دهد، فعالیت‌های سرمایه‌گذاران بزرگ سر به فلک کشیده است. بیش از 8 میلیارد دلار ETH بین نهنگ ها منتقل شد که وضعیت جالبی ایجاد می کند: فعالیت ادامه دارد اما قیمت در حال حاضر حرکت نمی کند و در حدود 3900 دلار تثبیت می شود.

معاملات بزرگ به این میزان قابل توجه است. در 24 ساعت گذشته بیش از 6780 تراکنش بزرگ با 9790 تراکنش انجام شد که بالاترین میزان در 7 روز گذشته است. با این حال، با وجود تمام فعالیت ها، قیمت ETH نسبتاً بی پاسخ ماند.

نمودار نشان می دهد که تراکنش ها در سطوح بسیار بالایی ارائه شده اند و در روز گذشته به 2.14 میلیون ETH رسیده اند. معاملات در این سطح با هیاهوی فعلی برای ETF مطابقت دارد، زیرا منافع سازمانی تمایل به هدایت رفتار نهنگ ها دارد.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

بیشترین حجم معاملات هفت روزه 3.21 میلیون ETH بود، در حالی که کمترین آن تقریباً 981530 ETH بود. پیامدهای این نوسانات این است که یک بازار بسیار سیال وجود دارد که در آن سرمایه‌گذاران بزرگ در حال حرکت و لرزیدن هستند، احتمالاً به این امید که نشانه‌ای از اقدام قریب‌الوقوع قیمت باشند.

مرتبط با

به طور عجیبی، تعدیل نسبی در نوسان قیمت وجود دارد، اگرچه در بیشتر موارد تعداد واحدها و ارزش معاملات بالاست. شاخص نوسانات بالاترین سطح 30 روزه را 62.38 درصد و پایین ترین سطح را 40.72 درصد نشان می دهد. این بدان معناست که بازار با تمام معاملات خود نوسانات قیمتی زیادی را تجربه نمی کند.

اگر داستان ETF ادامه یابد و پول سازمانی بیشتری وارد فضای ETH شود، افزایش قیمت بالای 4000 دلار می‌تواند در آینده به واقعیت تبدیل شود. با این حال، اگر این اقدام صرفاً تعویق سود یا توزیع مجدد در پاسخ به ضعف درک شده در بازار اساسی باشد، ممکن است در حفظ شجاعت خود با مشکل مواجه شود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید