75 میلیارد شیبا اینو در 24 ساعت، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

امروزه با کاهش قیمت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH)، چشم انداز بازار تغییر قابل توجهی دارد زیرا نقدینگی در بازار کریپتو از 155.7 میلیون دلار فراتر رفته است. در میان آلت‌کوین‌های آسیب‌دیده، شیبا اینو (SHIB) با انحلال ۲۴ ساعته ۱.۹۵ میلیون دلاری توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. این نشان می دهد که بیش از 75 میلیارد SHIB در یک دوره 24 ساعته منحل شده است.

مرتبط با

گاوهای نر شیبا اینو در گرما هستند

بر اساس داده‌های CoinGlass، بزرگترین ضربه این انحلال SHIB توسط گاوهای توکن احساس می‌شود. مجموع انحلال ثبت شده توسط طبقه معامله گران با گرفتن موقعیت طولانی در شیبا اینو به 1.7 میلیون دلار رسید. این در مقایسه با مجموع 255590 دلار برای انحلال کوتاه مدت کلی است.

با توجه به نحوه شروع توکن در این هفته، گرفتن موقعیت طولانی در شیبا اینو حرکتی طبیعی به نظر می رسد. قیمت آن تا 15 درصد در 28 می افزایش یافت و این رشد موقتاً جایگزین Avalanche (AVAX)، Toncoin (TON) و Cardano (ADA) به عنوان نهمین ارز دیجیتال بزرگ شد.

با این حال، کاهش قیمت و انحلال فعلی گفتمان خود را تغییر داده و آن را به جایگاه یازدهم کشانده است. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با رد شدن 0.00003 دلار مواجه شده است و در 24 ساعت گذشته 4.66 درصد کاهش یافته و به 0.00002626 دلار رسیده است. ارزش بازار در حال حاضر 15,465,877,648 دلار است و حجم معاملات با بیش از 38 درصد کاهش به 1,485,587,758 دلار رسیده است.

از گرما زنده بمانند

مرتبط با

بر اساس داده های مربوط به انحلال ارزهای دیجیتال، هر چه ارز دیجیتال بزرگتر رشد کند، انحلال آن نیز بزرگتر خواهد بود. علیرغم انحلال بیش از 75 میلیارد توکن یک شبه، SHIB در مقایسه با سایر رقبای پیشرو ارزهای دیجیتال Dogecoin (DOGE) و PEPE، کاهش نسبتاً ملایمی را در این معیار مشاهده کرد.

به طور کلی، احساسات مثبت بیشتر در اکوسیستم ارزهای دیجیتال به سکه کمک می کند تا از گرمای انحلال جان سالم به در ببرد. علاوه بر این، بازیابی BTC و ETH نیز ممکن است به احیای وضعیت در کوتاه مدت کمک کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید