ورود 7130 بیت کوین (BTC) به کیف پول های اصلی، رکورد تاریخی جدیدی را ثبت کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بسیاری از تحلیلگران به دلیل شکست اخیر بیت کوین در شکستن سطح مقاومت 62000 دلاری، بر روند نزولی در بازار تمرکز کرده اند. با این حال، برخی از نهنگ های بازار از رکود بازار برای انباشت ارز دیجیتال سوء استفاده می کنند. در زمان نوشتن این مقاله، قیمت بیت کوین به 61207.22 دلار تغییر می کند که 0.31 درصد در 24 ساعت افزایش یافته است. این تخفیف به عنوان یک نقطه ورود مهم برای خریداران بلند مدت عمل کرد.

مرتبط با

بر این اساس، داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock نشان می‌دهد که علی‌رغم FUD بازار، جریان خالص ورودی به بزرگترین کیف پول‌های بیت‌کوین به بالاترین سطح خود از اواخر ماه مه رسیده است و رکورد تاریخی جدیدی را ثبت کرده است. این پلتفرم اشاره کرد که آدرس های کیف پول 7130 واحد بیت کوین اضافه کرده است که کمتر از 0.1 درصد از کل عرضه بیت کوین نیست.

ارزش این بیت کوین عظیم تقریباً 436 میلیون دلار بود که تنها در 24 ژوئن حجم نهنگ ها را رقم زد. این خرید مداوم بیت کوین توسط یک نهنگ بزرگ به عنوان یک رای اعتماد بسیار مورد نیاز برای ارز دیجیتال است. کشش قیمت با حمایت نهنگ های بزرگ در حال افزایش است و می تواند به بهبود قیمت دارایی کمک کند.

بازار ETF بیت‌کوین نقطه‌ای نیز به‌عنوان یک پشتوانه غیرفعال کلیدی برای قیمت BTC عمل می‌کند. تا کنون در این ماه، جریان خروجی ثابتی از وجوه از این ETF های بیت کوین نقطه ای وجود داشته است که ناشی از خروج سرمایه از Grayscale و Fidelity Investments و غیره است.

مرتبط با

در حالی که بیت‌کوین مسیر کلی صنعت کریپتو را تعیین می‌کند، در صورت دریافت تاییدیه Ethereum ETF tote S-1 در کوتاه مدت، استقامت فعلی آن ممکن است تکمیل شود. VanEck قبلاً فرم 8-A را در مورد محصول ETH ETF خود ارسال کرده است. این نشان می‌دهد که SEC یک قدم به تایید معاملات نزدیک‌تر است.

از آنجایی که تایید ETF Spot Ethereum در ماه می باعث افزایش در بازار شد، این انتظار وجود دارد که اخبار تایید معاملات بتواند نتیجه مشابهی ایجاد کند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید