700 میلیون دوج کوین (DOGE) در 72 ساعت نهنگ ها بالاخره بیدار شدند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال یک شبه کاهش جزئی را ثبت کرد، بسیاری از دارندگان Dogecoin (DOGE) این را فرصتی برای شرط‌بندی ارزان‌تر روی میم کوین می‌دانستند. با توجه به نظراتی که توسط تحلیلگر برجسته بازار علی مارتینز به اشتراک گذاشته شده است، تقریباً 700 میلیون DOGE توسط نهنگ ها در دوره 72 ساعته گذشته انباشته شده است.

عملکرد اخیر Dogecoin احتمالاً متفاوت بوده است. قیمت که در ماه گذشته تا 12.63 درصد افزایش یافت، با افزایش 1.32 درصدی در هفته گذشته یک گام به عقب برداشت. طبق داده‌های CoinMarketCap، طی 24 ساعت گذشته، Dogecoin 2.18 درصد رشد داشته است و قیمت آن در 0.1602 دلار تعیین شده است.

مرتبط با

بی ثباتی در روند صعودی یا نزولی Dogecoin توسط خریداران نهنگ مورد سوء استفاده قرار گرفته است. در نمودارهایی که مارتینز به اشتراک گذاشته است، تراکم در دسته 100,000,000 تا 1,000,000,000 مالک نهنگ از 29 مه شروع شد زیرا قیمت Dogecoin روند نزولی خود را معکوس کرد.

درک این که این روند ممکن است جالب تر شود زیرا قیمت بیش از 112 میلیون دلار احتکار شده توسط نهنگ های Dogecoin در حالت بازیابی است.

نهنگ های دوج کوین ممکن است تعیین کننده افزایش قیمت باشند

نهنگ ها در بازار گسترده تر تا حد زیادی تغییر روند را تعیین می کنند. انباشت آنها به کاهش تعداد کل دارایی های در گردش کمک می کند و در نتیجه افزایش کلی قیمت را تکمیل می کند.

مرتبط با

اگر این انباشت پایدار بماند، به عنوان یک رأی اعتماد به درک کلی بازار از نحوه نگرش مصرف کنندگان بالاتر به رشد عمل می کند. تأثیر نهنگ‌ها بر توکن‌هایی مانند Shiba Inu (SHIB) و ارزهای دیجیتال معتبرتر مانند بیت‌کوین (BTC) نیز تکرار می‌شود.

در حالی که Dogecoin یک ویژگی کاهش تورم فعال ندارد، حرکات نهنگ‌های بازار در حرکت قیمت صعودی مورد انتظار مفید خواهد بود.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید