70 میلیون XRP در 24 ساعت، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دو تراکنش بزرگ XRP در اوایل امروز مشاهده شد. سرویس مانیتورینگ Whale Alert فاش کرد که بیش از 70 میلیون سکه XRP به دو پلتفرم اصلی معاملات ارزهای دیجیتال ارسال شده است. این در حالی است که پس از سقوط اخیر بازار، قیمت XRP کمی بهبود یافته است.

داخل اولین انتقالیک کیف پول ناشناخته تقریباً 33.78 میلیون سکه به صرافی رمزارز Bitstamp ارسال کرد. این معامله بر اساس قیمت فعلی XRP تقریباً 14.67 میلیون دلار ارزش داشت. انتقال دومیک کیف پول ناشناخته دیگر تقریباً 36.52 میلیون سکه XRP را به پلتفرم معاملاتی Bitso منتقل کرد. ارزش آن تقریباً 15.84 میلیون دلار برآورد شده است.

ارزش کل این انتقالات XRP تقریباً 30 میلیون دلار برآورد شده است. این مقدار زیادی سکه است که به صرافی های رمزنگاری ارسال می شود. هدف از این فرآیندها این است که دور انداختن. معامله گران اغلب توکن هایی را از کیف پول خود به پلتفرم های معاملاتی ارسال می کنند تا دارایی های خود را کاهش دهند.

در این مورد، این معامله گران رمزارز فروش گسترده ای از 70 میلیون سکه XRP را آغاز کردند. به طور معمول، چنین تحولاتی تأثیر نزولی بر سکه می گذارد. XRP نیز ممکن است تحت این فشار شدید فروش مشکل داشته باشد. با این حال، این نیز درست است که این یک سناریوی بلندمدت نخواهد بود.

هدف قیمت XRP بهبود است

در میان موج فروش امروز، قیمت XRP در تلاش است تا از ضررهای اخیر خود بهبود یابد. در زمان نوشتن، زاییده فکر XRP است نوسان با قیمت 0.4406 دلار معامله می شود. حتی اگر قیمت در 24 ساعت گذشته 1.43 درصد افزایش یافته است، برای جبران ضررهای اخیر باید سود بیشتری کسب کند.

یک علامت مثبت برای قیمت توکن XRP این است که RSI آن است ورود منطقه گاو نر در حال حاضر 41 ارزش گذاری شده است که نشان می دهد XRP ممکن است به زودی وارد روند صعودی شود. محدوده RSI 40-50 در حال حاضر به عنوان پشتیبانی عمل می کند، به این معنی که XRP با هیچ فشار نزولی مواجه نیست.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید