7 تریلیون شیبا اینو (SHIB) به 749 میلیارد تبدیل شد: این چیزی است که اتفاق افتاد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

معاملات در سطح نهنگ شیبا اینو به یک شاخص مهم از سلامت دارایی و فعالیت بازار تبدیل شده است. اما همانطور که در حال حاضر می بینیم، حجم معاملات عمده 24 ساعته به زیر 1 تریلیون توکن کاهش یافته است و در اوایل این هفته به 7.49 تریلیون رسیده است که نشان دهنده یک روند خطرناک است.

بر اساس آخرین داده های زنجیره ای IntoTheBlock، میزان تراکنش های بزرگ مربوط به شیبا اینو به شدت کاهش یافته است. تنها 45 تراکنش عمده در 24 ساعت گذشته انجام شده است. این نشان دهنده کاهش قابل توجهی از بالاترین سطح هفت روزه 285 تراکنش در 18 ژوئن است.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

همزمان با این کاهش در تعداد کل تراکنش ها، کاهش شدید حجم معاملات بود. از اوج 7.68 تریلیون SHIB در ابتدای این هفته به تنها 747.97 میلیارد SHIB در 24 ساعت گذشته رسید. حجم تراکنش بزرگ نشان دهنده کل مبلغ SHIB جابجا شده در این تراکنش ها است.

مرتبط با

این کاهش نگران کننده است زیرا کاهش قابل توجهی را در فعالیت سرمایه گذاران نهنگ نشان می دهد که اغلب به عنوان محرک های اصلی تحرکات قابل توجه بازار در نظر گرفته می شوند. این کاهش ممکن است نتیجه عوامل متعددی باشد. اولاً، سرمایه گذاران بزرگ ممکن است به دلیل کاهش عمومی احساسات بازار، علاقه کمتری به Shiba Inu داشته باشند.

مرتبط با

همانطور که نمودار Shiba Inu نشان می دهد، قیمت دارایی به زیر میانگین متحرک اصلی سقوط می کند و به نظر می رسد روندی به سمت توکن وجود دارد. فعالیت ضعیف معاملاتی با کاهش RSI در منطقه “اشباع فروش” در حجم نسبتا کم منعکس شده است. علاوه بر این، نرخ به پایین‌تر از میانگین‌های بلندمدت مانند 200 و 100 می‌رود که نشانه‌ای از یک روند نزولی قوی است.

عواقب زیادی می تواند برای بازار شیبا اینو در نتیجه کاهش حجم معاملات عمده ایجاد شود. نقدینگی SHIB ممکن است معاملات بزرگ کمتری را تجربه کند و حساسیت آن را نسبت به نوسانات قیمت افزایش دهد. کاهش بیشتر قیمت SHIB می تواند ناشی از عدم مشارکت سرمایه گذاران نهنگ در فعالیت خرید قابل توجه باشد زیرا حمایت کمتری برای مقاومت در برابر فشار فروش وجود دارد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید