7 تریلیون شیبا اینو در 24 ساعت (SHIB): آیا شیبا بالاخره در حال ظهور است؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با عملکرد ضعیف شبکه شیبا اینو در آخر هفته و دوشنبه، در نهایت با افزایش فعالیت نهنگ ها شاهد احیای مجدد هستیم. تقریباً هشت تریلیون شیبا اینو بین سازمان های مختلف مبادله شده است.

داده های جدید نشان می دهد که شبکه شیبا اینو افزایش قابل توجهی را در میزان تراکنش های بزرگ تجربه کرده است. تعداد تراکنش‌های بزرگ در 24 ساعت گذشته افزایش چشمگیری داشت و در مجموع به 153 تراکنش رسید، در حالی که کمترین میزان معاملات در هفت روز گذشته 101 بوده است.

مرتبط با

این افزایش فعالیت نشان دهنده تجدید علاقه در میان بازیگران بزرگ بازار است که به نام نهنگ ها نیز شناخته می شوند. مقدار قابل توجهی از SHIB توسط این نهنگ ها حمل می شود که نشان دهنده مراحل تجمع بالقوه یا موقعیت استراتژیک است. بیش از 7.53 تریلیون SHIB در این مدت 24 ساعته جابجا شد.

مرتبط با

این نشان می دهد که بازار شاهد افزایش نقدینگی و فعالیت است زیرا از پایین ترین سطح هفت روزه خود یعنی 1.36 تریلیون SHIB بهبود یافته است. این علاقه جدید پس از رسیدن بازار به بالاترین سطح هفت روزه SHIB161 تریلیون در 5 ژوئن انتظار می رفت، اما حجم امروز نشان می دهد که بازیگران کلیدی همچنان فعالانه درگیر هستند. SHIB در حال حاضر درست زیر 100 EMA در حدود 0.000022 دلار معامله می شود.

همانطور که اقدامات اخیر قیمت نشان می دهد، SHIB در حفظ سطوح پشتیبانی کلیدی با مشکل مواجه است. افزایش تراکنش های بزرگ ممکن است منادی افزایش های آینده باشد. اگر نهنگ ها تجمع کنند، SHIB می تواند از سطوح مقاومت فعلی عبور کند و هدف خود را بالاتر ببرد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید