7 میلیارد دوج کوین (DOGE) در 24 ساعت: چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ‌های Dogecoin در حال بیدار شدن هستند زیرا داده‌های IntoTheBlock حماسه‌ای را که اتریوم و به طور کلی بازار در حال انجام است، نشان می‌دهد. سرمایه گذاران بزرگ در حال افزایش فعالیت خود هستند و امید است که این امر در نهایت نشانه بازگشت و بهبودی برای Dogecoin باشد که همه سرمایه گذاران به آن چشم دوخته اند.

آخرین داده ها نشان می دهد که تراکنش های بزرگ مربوط به Dogecoin در 24 ساعت گذشته تقریباً 1.51 هزار افزایش یافته است که به حدود 6.83 میلیارد DOGE رسیده است. این فعالیت واقعا یک افزایش بزرگ است و نشان می دهد که سرمایه گذاران بزرگ در حال فعال تر شدن هستند. از آنجایی که سهامداران بزرگ تأثیر زیادی بر پویایی بازار دارند، چنین جهش هایی در فعالیت ها اغلب قبل از تغییرات عمده قیمت رخ می دهد.

DOGEUSDT
نمودار Dogecoin/USDT از TradingView

Dogecoin ثبات نسبی را تجربه کرده است و ممکن است به زودی افزایش یابد و ارزش معاملات فعلی آن حدود 0.1695 دلار باشد. در حال حاضر قیمت در سطوح مقاومت کلیدی و سطوح حمایت تثبیت شده است.

سطوح حمایتی کلیدی که برای تداوم روند صعودی باید حفظ شود، متحرک نمایی متحرک 50 روزه در 0.1588 دلار و متحرک نمایی 100 روزه در 0.1570 دلار است. سطح مقاومت اصلی بعدی در صعودی نزدیک به 0.17 دلار است. RSI در 55.83 قرار دارد که نشان می دهد احساسات بازار تقریباً خنثی است و فضایی برای سودهای بالقوه وجود دارد.

تمرکز دارندگان اصلی: نهنگ ها 63 درصد از عرضه DOGE در گردش را در اختیار دارند.

مرتبط با

معاملات بالای 100000 دلار: بازارها معاملات هفتگی بیش از 3.32 میلیارد دلار را گزارش کردند که نشان دهنده افزایش قابل توجه در میانه چرخه است.

به چشم انداز مثبت سیگنال های زنجیره ای خوب و افزایش تراکنش های بزرگ در رشد شبکه خالص اضافه می شود. با این حال، عدم تعادل حجم پیشنهاد و تقاضا تنها 1.42 درصد در سمت صعودی است که به معنای علاقه خرید بالاتر در مقایسه با فشار فروش است.

نهنگ‌های Dogecoin که قبل از افزایش فعالیت‌ها، مقداری سکه ارزان را جمع‌آوری می‌کنند، می‌تواند به معنای آغاز بهبود کلی بازار برای DOGE باشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید