69 درصد از دارندگان Pepe (PEPE) در حالی که منتظر حرکت قیمت های بزرگ هستند سود می برند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز رمزنگاری شده با مضمون قورباغه Pepe (PEPE) به عنوان یک بازیگر برجسته در بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شده است، با داده های اخیر نشان می دهد که بیش از نیمی از دارندگان آن در حال حاضر سود می برند.

با توجه به این به بلوک بر اساس داده ها، 69 درصد از دارندگان PEPE سود یا «در پول» دارند.

از آنجایی که تحلیلگران به دقت عملکرد PEPE را رصد می کنند، انتظار یک حرکت عمده قیمت ملموس می شود، در حالی که گمانه زنی ها مبنی بر اینکه PEPE ممکن است سطح صفر را بشکند و به سطوح مقاومت جدیدی برسد نیز احساس می شود. چنین پیش‌بینی‌هایی به هیجان در بازار می‌افزاید زیرا سرمایه‌گذاران و طرفداران در مورد مسیر قیمت سکه بحث می‌کنند.

آخر هفته گذشته، علی تحلیلگر ارزهای دیجیتال اشاره کرد که PEPE ممکن است برای حرکت بعدی خود آماده شود. او توصیه می‌کند به بسته‌های روزانه خارج از محدوده 0.00000793 تا 0.0000664 دلار توجه کنید، که می‌تواند منجر به حرکت 54 درصدی برای PEPE شود. جامعه PEPE با نفس بند آمده تماشا می کند که تحلیلگران اشاره می کنند که یک حرکت عمده قیمت در افق است.

PEPE پس از سقوط به 0.00000393 دلار در 13 آوریل، تا حد زیادی بین 0.00000475 دلار و 0.00000572 دلار در نوسان بوده است.

در زمان نگارش مقاله، PEPE 2.42% در 24 ساعت گذشته کاهش یافته و به $0.000004998 رسیده است. این منعکس کننده کاهش کلی قیمت در بازار کریپتو است و دلار بزرگترین افزایش پنج روزه خود را از اکتبر 2022 به ثبت رساند. بازارهای مالی واکنش‌های مختلفی را به دنبال فدرال رزرو مشاهده کردند. جروم پاول، رئیس، نشان داده است که سیاستگذاران عجله ای برای کاهش نرخ بهره ندارند.

با فهرست کردن این اخبار، Coinbase پشتیبانی از معاملات آتی Pepe perpetual در Coinbase International Exchange و Coinbase Advanced را اضافه خواهد کرد. افتتاح بازار 1000PEPE-PERP از 18 آوریل 2024 آغاز خواهد شد.

در دیگر اخبار فهرست‌بندی، PEPE اکنون در پلتفرم فین‌تک SwissBorg مستقر در سوئیس در دسترس است. این حرکت به دارندگان توکن PEPE اجازه می دهد تا از طریق برنامه Swissborg به 16 ارز فیات از جمله EUR و CHF دسترسی داشته باشند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید