673 بیت کوین با افزایش قیمت بیت کوین توسط نهنگ بیت کوین خریداری شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده های زنجیره ای، یک نهنگ بیت کوین که در طول کاهش بیت کوین انباشته شده بود، با خرید 673 بیت کوین خرید قابل توجهی انجام داد.

با توجه به این زنجیره نگاهیک نهنگ بیت کوین در ساعات اخیر 673 بیت کوین به ارزش 45.2 میلیون دلار را از بایننس خارج کرد. برداشت از صرافی ها می تواند نشان دهنده تمایل به خرید باشد، در حالی که سپرده ها می تواند نشان دهنده تمایل به فروش باشد.

با توجه به نهنگ BTC مورد بحث زنجیره نگاه، به طور مداوم بیت کوین را در حال کاهش خرید. در 21 مارس، Lookonchain گزارش داد که نهنگ 4451 بیت کوین به ارزش 294.6 میلیون دلار از بایننس با قیمت متوسط ​​66195 دلار جمع آوری کرده است. بیت کوین از زمانی که هفته گذشته به بالاترین حد خود یعنی 73797 دلار رسید، بسیار نوسان بوده است.

با کاهش تقاضا برای وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین، بیت کوین نزدیک به 13 درصد از بالاترین قیمت خود افت کرده است و بدترین خروجی سه روزه از زمان عرضه محصولات در 11 ژانویه را رقم زده است.

بیت کوین اواخر روز چهارشنبه با حمایت از تصمیمات سیاستی اتخاذ شده در آخرین نشست فدرال رزرو ایالات متحده شروع به بهبود کرد. بانک مرکزی ایالات متحده نرخ بهره را بدون تغییر رها کرد و نشان داد که ممکن است کاهش بیشتر نرخ بهره در سال جاری انجام شود.

بیت کوین روز پنجشنبه به بالای 68000 دلار رسید، اما گاوها نتوانستند این رالی را تمدید کنند و BTC به 64525 دلار سقوط کرد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح روزانه 64529 دلار، به کاهش 3.48 درصدی در 24 ساعت گذشته تا 64796 دلار ادامه داد.

چشم ها برای بازیابی قیمت بیت کوین باز شد

پس از آزمایش سطوح پشتیبانی کلیدی، چشم‌ها برای بازیابی قیمت بیت کوین در روزهای آینده است. بیت کوین می تواند تقویت شود و مبنایی برای حرکت صعودی احتمالی در آینده باشد. در این سناریو، سطوح مقاومت کلیدی به دقت رصد خواهند شد و احتمال دارد که یک شکست منجر به علاقه بیشتر خرید شود و بیت کوین را به سمت اهداف قیمت بالاتر سوق دهد.

در صورت بهبود، اولین نشانه قدرت حرکت بالای 65270 دلار خواهد بود. در چنین حالتی، بیت کوین می تواند به 69000 دلار برسد که آخرین مانع قبل از به چالش کشیدن بالاترین قیمت 73797 دلاری است.

بهبود از سطح فعلی ممکن است با فشار فروش 65270 دلار مواجه شود. در صورت فروش بیشتر، بیت کوین می تواند به SMA 50 روزه (57614 دلار) سقوط کند، جایی که انتظار می رود گاوها به شدت خرید کنند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید