671000 بیت کوین توسط میلیون ها آدرس بیت کوین در این منطقه تقاضای عمده خریداری شده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC)، اولین و بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، شتاب صعودی فوق العاده ای داشته است و در روز چهارشنبه به بالاترین سطح سال 2024 یعنی 64100 دلار رسید.

بیت کوین در ماه فوریه نزدیک به 45 درصد رشد کرد و ششمین رشد ماهانه متوالی و بهترین عملکرد خود را از دسامبر 2020 نشان داد.

یکی از جنبه هایی که ممکن است به این افزایش کمک کرده باشد، تقاضای شدید برای بیت کوین است که بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین را در محدوده قیمتی قابل توجهی خریداری می کنند.

به گفته تحلیلگر کریپتو علیبا استناد به داده‌های IntoTheBlock، بیت‌کوین بر فراز یک دیوار پشتیبانی عظیم که در آن 1 میلیون آدرس بیش از 671000 بیت کوین در محدوده قیمتی 60334 تا 62155 دلار خریداری کرده‌اند معلق است.

به گفته علی، این منطقه انباشت اعتماد سرمایه گذار قوی را برجسته می کند و می تواند به عنوان یک سطح حمایتی کلیدی برای بیت کوین عمل کند و به طور بالقوه در برابر کاهش بیشتر بافر باشد.

با حرکت رو به جلو، بیت کوین با مانع بعدی در محدوده 63282 تا 67413 دلار روبرو خواهد شد. اینجاست که 48440 بیت کوین توسط 193230 آدرس بیت کوین با قیمت متوسط ​​65164 دلار برای هر IntoTheBlock خریداری شد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.05 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 62010 دلار رسیده است. از آنجایی که بیت کوین پس از رالی بزرگ خود نفسی می کشد، همچنان در مسیر افزایش 21 درصدی هفتگی است، البته 9.95 درصد نسبت به ATH فعلی خود کاهش یافته است.

در حالی که بیت کوین هنوز زیر بالاترین رقم تاریخ نوامبر 2021 یعنی حدود 69000 دلار (ATH) به دلار آمریکا است، در بسیاری از کشورهای جهان به بالاترین نرخ ارزهای محلی رسیده است.

بیت کوین در قدرت های اقتصادی مانند چین، ژاپن، بریتانیا و هند و همچنین اقتصادهای رو به رشدی مانند آرژانتین، ترکیه و مصر به اوج های جدیدی رسیده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید