یدک کشی 6.57 تریلیون نهنگ شیبا اینو (SHIB) صرافی های رمزنگاری را خفه می کند


آخرین داده‌های Santiment نشان‌دهنده تغییر قابل توجهی در بازار شیبا اینو (SHIB) است که رفتار نهنگ‌ها نیز نشان‌دهنده تغییر است.

بنابراین، در ماه گذشته، 150 کیف پول برتر غیر صرافی SHIB، 6.57 تریلیون سکه بیشتر اضافه کردند، در حالی که 150 کیف پول صرافی برتر، مقدار سکه در سبد خود را 5.53 تریلیون کاهش دادند.

مرتبط با

خروج توکن های SHIB از مبادلات توسط سرمایه گذاران بزرگ نشان دهنده افزایش اعتماد در میان نهنگ های خارج از بورس است. نهنگ های خارج از قفسه دارایی های شیبا اینو خود را افزایش می دهند، در حالی که نهنگ های بورسی دارایی خود را کاهش می دهند.

تصویر مقاله
منبع: سانتی متر

این روند مورد استقبال جامعه قرار می گیرد زیرا می تواند احساسات کلی بازار را تقویت کند و خطر فروش ناگهانی را کاهش دهد.

حواس پرتی

خروج توکن‌های شیبا اینو از مبادلات توسط نهنگ‌ها را می‌توان یک پدیده کاملا مثبت در نظر گرفت که می‌تواند اعتماد جامعه SHIB را تقویت کند. و چیزی برای تقویت وجود دارد.

تصویر مقاله
منبع: CoinMarketCap

در روزها و حتی هفته های اخیر، بعید به نظر می رسد که حال و هوای فعالان بازار در مورد ارز دیجیتال محبوب بدتر شود.

مرتبط با

مدیر عامل بایننس با درخواست هایی از ارتش SHIB برای شروع سوزاندن SHIB مواجه شد، دلیل این امر چیست

اگرچه SHIB یازدهمین سکه بزرگ از نظر ارزش بازار است، اما از نظر حجم معاملات در بین پنج توکن برتر میم در رتبه آخر قرار دارد.

با توجه به نهنگ ها، این امکان وجود دارد که دقیقاً در این زمان بیشترین منطقی برای جمع آوری توکن شیبا اینو باشد. این که آیا این انباشت نوید یک حرکت عمده قیمت برای SHIB در آینده نزدیک است، شاید جالب ترین سوال در حال حاضر باشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید