6.52 میلیارد Dogecoin (DOGE) در 24 ساعت به بالاترین سطح هفتگی رسید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

6.52 میلیارد DOGE در 24 ساعت گذشته معامله شد و Dogecoin با افزایش تراکنش های سطح نهنگ به سرعت در حال افزایش است. از منظر قیمت، Dogecoin به آرامی در یک روند صعودی حرکت می کند، اما هنوز به اندازه کافی برای شکستن سطح مقاومت 0.174 دلاری قانع نشده است.

در مقایسه با Tether (USDT)، نمودار روزانه Dogecoin در حدود 0.163 دلار در نوسان است که نشان دهنده رشد آهسته نسبت به پایین ترین سطح قبلی است. میانگین های متحرک مانند 50 و 100 در حال حاضر به قیمت نزدیک شده اند و می توانند در هر زمان به عنوان سطوح پشتیبانی عمل کنند.

داده های IntoTheBlock فعالیت قابل توجهی را در تراکنش های بزرگ نشان می دهد. حجم معاملات عمده در هفته گذشته متفاوت بود و در 29 می 2024 در یک دوره هفت روزه به 1046 تراکنش رسید.

مرتبط با

اگرچه در 2 ژوئن 2024 به کمترین میزان هفت روزه 718 تراکنش کاهش یافت، اما در آخرین روز به 975 تراکنش رسید. این افزایش در معاملات قابل توجه نشان می دهد که فعالان عمده بازار بیشتر علاقه مند شده اند.

به همین ترتیب، حجم این معاملات بزرگ سرسام آور است. حجم در روز گذشته به 6.52 میلیارد DOGE رسید و در 29 می 2024 به بالاترین حد هفت روزه DOGE یعنی 8.65 میلیارد DOGE رسید. 2 ژوئن 2024 با 4.06 میلیارد DOGE پایین ترین نقطه را ثبت کرد. این افزایش در حجم معاملات ممکن است نشان دهنده مرحله ای از انباشت سهامداران اصلی باشد که اغلب قبل از تغییرات قابل توجه قیمت است.

مرتبط با

بیشترین حجم تراکنش از نظر دلاری در 24 ساعت گذشته 1.04 میلیارد دلار بوده است که در 29 مه 2024 به اوج هفتگی 1.44 میلیارد دلار رسیده است. در 2 ژوئن 2024، حجم 726 دلار بود. بیست و چهار میلیون کمترین رقمی بود که تاکنون ثبت شده است.

هنگامی که Dogecoin با مقاومت 0.174 دلار مواجه شد، برای شکستن این سطح نیاز به فشار خرید قابل توجه و خوش بینی مداوم دارد. اگر بتواند بر این مقاومت غلبه کند، اهداف قیمت بالاتر و تایید بیشتر روند صعودی Dogecoin ممکن است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید