برداشت ادعایی 64.4 میلیون دلار ETH از بنیاد اتریوم: چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

گزارش‌های اخیر کالین وو، روزنامه‌نگار ارزهای دیجیتال، تراکنش قابل توجهی به ارزش 64.4 میلیون دلار با اتریوم (ETH) را نشان می‌دهد. وجوه از حسابی که قبلاً با بنیاد اتریوم مرتبط بود و با نام “0x8e23” شناسایی شده بود به آدرس جدید ایجاد شده “0x8798” منتقل شد.

تراکنش اولیه نه سال پیش در 20 نوامبر 2015 انجام شد، زمانی که بنیاد اتریوم 44167 اتریوم به ارزش 40930 دلار در آن زمان را به “0x8e23” ارسال کرد. در حال حاضر، این مقدار اتریوم معادل 154.58 میلیون دلار است.

مرتبط با

این اولین بار نیست که یکی از دارایی های اصلی مرتبط با توکن اصلی آلتکوین ETH خود را فروخته است. با این حال، این یکی از بزرگترین موارد در زمان های اخیر است و ارزش موارد قبلی از 100 ETH یا 350000 دلار تجاوز نکرده است.

""
منبع: هوش آرکام

در مقطعی، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، این فروش ها را با نیاز به پوشش هزینه های عملیاتی سازمان یا خیریه توجیه کرد. آیا فروش احتمالی ETH به ارزش ده‌ها میلیون دلار با چنین نیازی توجیه می‌شود یا خیر، یک سوال باقی می‌ماند.

نمای قیمت اتریوم (ETH).

در همین حال، قیمت اصلی آلتکوین همچنان سرمایه گذاران را در محدوده 3400 تا 3900 دلار عذاب می دهد و بعید به نظر می رسد که بالاترین قیمت خود یعنی 4868 دلار را به روز کند.

""
تاریخ تبدیل ETH به USD: CoinMarketCap

مرتبط با

بازار تابستانی با نقدینگی پایین و سردرگمی در مورد تاریخ تایید ETF های نقطه ای اتریوم نیز بر عدم قطعیت افزوده است. با این حال کارشناسان انتظار دارند این وضعیت به زودی حل شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید