6.43 تریلیون شیبا اینو (SHIB) در 24 ساعت: چه اتفاقی افتاد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ممکن است پس از کاهشی که شاهد آن بودیم، فعالیت‌های نهنگ‌های شیبا اینو در نهایت به سطح مناسب بازگردند و ممکن است عملکرد ضعیف توکن SHIB در بازار را به دنبال داشته باشد. همه چیز به سرعت در حال پیشرفت است و شما نباید نظارت بر داده های زنجیره ای SHIB را متوقف کنید.

SHIB در روز گذشته شاهد 47 تراکنش مهم بود که نشان می‌دهد دارندگان بزرگ در حال فعال‌تر شدن هستند. این به دنبال کاهش قابل توجه حجم معاملات بزرگ است که در 29 ژوئن به 47 رسید. فعالیت اخیر یک بازگشت قابل توجه است و نشان می دهد که نهنگ ها نشانه هایی از علاقه مجدد را نشان می دهند.

ŞIBUSDT
نمودار SHIB/USDT توسط TradingView

از نظر حجم تراکنش، SHIB اشاره کرد که 947.8 میلیارد توکن در یک روز جابجا شد. این افزایش به دنبال اوج هفت روزه SHIB 6.24 تریلیون در 24 ژوئن است. سهامداران بزرگ ممکن است در حال افزایش یا توزیع دارایی های خود باشند، همانطور که افزایش شدید حجم نشان می دهد. هفته گذشته شاهد مقادیر متوسط ​​تر از نظر تراکنش های سطح نهنگ بودیم.

مرتبط با

با وجود افزایش فعالیت در زنجیره، قیمت SHIB تغییر چندانی نکرده است. نمودار، که در آن قیمت در حال حاضر در حدود 0.00001709 دلار در نوسان است، نشان می دهد که SHIB در تلاش برای حفظ حرکت صعودی خود است.

برای نشان دادن معکوس شدن روند صعودی، SHIB باید سطوح مقاومت نشان داده شده توسط EMA های 26 روزه، 50 روزه و 200 روزه را بشکند. به طور کلی احساس متفاوتی در مورد SHIB در بازار وجود دارد.

نشانگر Bulls and Bears مبارزه بین خریداران و فروشندگان تقریباً متعادل را نشان می‌دهد و به خرس‌ها یک مزیت جزئی می‌دهد. این نشان می دهد که بازار به عنوان یک کل هنوز در مورد عملکرد کوتاه مدت SHIB محتاط است و بعید است در آینده قابل پیش بینی به خرید تبدیل شود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید