64 میلیون دلار اتریوم توسط نهنگ ها به دلیل افزایش قیمت از مبادلات خارج شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک نمایش قابل توجه از اعتماد به اتریوم (ETH)، نهنگ‌های ارز دیجیتال در مجموع برداشته شد طبق گزارش Lookonchain، ETH به ارزش تقریبی 64 میلیون دلار از صرافی های اصلی. این فعالیت قابل توجه در بحبوحه افزایش قابل توجه قیمت ETH، افزایش بیشتر علاقه و حدس و گمان در بازار ارزهای دیجیتال رخ می دهد.

Lookonchain نشان داد که مقدار قابل توجهی از ETH از کنترل صرافی ها به محیط های امن تر منتقل شده است. به طور خاص، یک آدرس اتریوم با برچسب 0x8B94، 14632 ETH را از بایننس به ارزش تقریبی 45.5 میلیون دلار جذب کرد. این عقب نشینی عظیم بیهوده رها نشد. در عوض، وجوه به طور فعال در شش روز گذشته به اشتراک گذاشته شد.

علاوه بر این، تجزیه و تحلیل ظهور دو کیف پول نهنگ جدید در دو روز گذشته را برجسته کرد که مجموعاً 6000 ETH معادل 18.7 میلیون دلار را از Kraken به مقصدهای ناشناخته منتقل کردند. این حرکت نشان دهنده روند رو به رشد سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ برای ایمن سازی مقادیر زیادی از اتریوم خارج از پلتفرم های صرافی است.

نهنگ های اتریوم در حال افزایش هستند

پویایی بازار فعلی زمینه این معاملات مهم را تشکیل می دهد. قیمت اتریوم می ایستد با افزایش چشمگیر 1.37 درصدی در 24 ساعت گذشته و 38.26 درصدی در 30 روز گذشته به 3059 دلار رسید. علاوه بر این، حجم معاملات اتریوم با 9.77 درصد افزایش به 13,810,498,210 دلار در مدت مشابه 24 ساعته رسید که نشان دهنده افزایش علاقه و فعالیت در این ارز دیجیتال است.

مثل قبل گزارش شده است کیف پولی که توسط U.Today مظنون به ارتباط با غول بلاک چین جاستین سان است اخیراً 13780 ETH چشمگیر از بایننس به ارزش تقریباً 41.24 میلیون دلار خریداری کرد. این خرید بخشی از یک الگوی بزرگتر است، به طوری که کیف پول ادعایی جاستین سان در کمتر از دو هفته در مجموع 168369 ETH (به ارزش تقریباً 487 میلیون دلار) از Binance و DEX جمع آوری کرده است.

اینها بهبودها این امر به احساس خوش‌بینی فزاینده در میان سرمایه‌گذاران اتریوم، به‌ویژه به اصطلاح «نهنگ‌ها» که مقادیر قابل‌توجهی از ارز دیجیتال را در اختیار دارند، نشان می‌دهد. از آنجایی که این سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ به برداشت مقادیر قابل توجهی ETH از مبادلات ادامه می دهند، بازار وضعیت را از نزدیک زیر نظر دارد. نتایج این حرکت ها ممکن است نشان دهنده چشم انداز صعودی برای آینده اتریوم باشد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید