6.4 میلیارد Dogecoin (DOGE) در حالی که نهنگ ها بیدار هستند مخلوط شده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از یک هفته کاهش عملکرد آلتکوین های برتر، Dogecoin اکنون گام بزرگی برای بازیابی ارزش خود برداشته است. معیارهای مختلف به این تلاش برای بهبود اعتبار می بخشد، زیرا حجم معاملات در 24 ساعت گذشته با بیش از 58 درصد افزایش به 600,461,241 دلار رسیده است.

نهنگ های DOGE چه می کنند

با جمع‌بندی رشد آخر هفته، نهنگ‌های Dogecoin با خرید مجموعا 6.4 میلیارد DOGE یک شبه بر بازار نفوذ پیدا کردند. طبق داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock، تراکنش‌های نهنگ دوج کوین از پایین‌ترین میزان 5.37 میلیارد DOGE در هفت روز گذشته به حدود 11.74 میلیارد DOGE قبل از رسیدن به رقم فعلی افزایش یافت.

مرتبط با

این تراکنش‌های نهنگ نشان‌دهنده حداقل 100000 دلار دارایی‌های مرتبط با Dogecoin است. تجمع نهنگ ها نشانه اطمینان از این است که این افزایش ممکن است با افزایش قیمت همراه باشد.

روند Dogecoin نشان می دهد که این رالی ممکن است به زودی ثبت شود. در حال حاضر یک روند نزولی طولانی مدت وجود داشته است، با کاهش 1.59 درصدی قیمت به 0.134 دلار در 24 ساعت. سکه همچنین کاهش هفته گذشته را به 7.12 درصد افزایش داد.

اگر خرید نهنگ ادامه یابد، ممکن است تغییری در موضع وجود داشته باشد که به افزایش کمبود عرضه Dogecoin کمک کند و به طور بالقوه باعث افزایش قیمت شود.

نقش احساسات بازار

تاثیر Dogecoin بر بازار به تدریج از ارزش بازار 19,464,473,979 دلاری خود کاسته می شود. بیشتر مستعد تأثیرپذیری از روند گسترده تر در اکوسیستم است تا اینکه به افت بازار دامن بزند.

مرتبط با

این موقعیت خوبی است زیرا همبستگی آن با بیت کوین می تواند زمانی نتیجه دهد که جریان های نقدی بیت کوین ETF به بازگشت سکه به بالاترین سطح خود (ATH) کمک کند. در همین حال، Mishaboar توسعه‌دهنده Dogecoin به جامعه در مورد خطر دنبال کردن جایگزین‌ها بدون ارزیابی ریسک مناسب هشدار داد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید