معمای 600 میلیونی شیبا اینو (SHIB) بازار عمده سهام را متحیر کرد: چه اتفاقی افتاد؟


هفته گذشته برای ارز دیجیتال محبوب شیبا اینو (SHIB) بسیار منفی بود. قیمت افت محسوسی را تجربه نکرد اما تحولات مثبتی نیز مشاهده نکرد. علاوه بر این، قیمت SHIB همچنان زیر سطح مقاومت کلیدی 0.0000183 دلار در هر توکن باقی می‌ماند.

به نظر می رسد این رمزارز میم محبوب هیچ گیرنده ای ندارد. با این حال، حداقل یک بازیکن ناشناس اصلی در این هفته در توکن شیبا اینو مشاهده شد.

مرتبط با

همانطور که داده های Arkham نشان می دهد، آدرس “0x9d9f” 593.26 میلیون SHIB (معادل 10.32 میلیون دلار) از صرافی بزرگ ژاپنی Coinone جذب کرد. این اولین و تنها معاملات انجام شده توسط صاحب این آدرس بود.

""
منبع: هوش آرکام

آیا این کیف پول می تواند به Coinone متصل شود؟ این یک سوال باز است. هیچ مدرک قابل اعتمادی وجود ندارد. علاوه بر این، برخی از تراکنش‌های عجیب و غریب مانند تبادل ارزهای رمزنگاری شده (نه SHIB) به Uniswap در کیف پول انجام شد. این نوع فعالیت برای کیف پول های داغ صرافی های رمزنگاری با گردش مالی ده ها میلیون دلار معمول نیست.

""
تغییر از SHIB به USD با CoinMarketCap

وقتی نظریه‌ها را کنار بگذاریم که این یک کیف پول صرافی است، منطقه جالب‌تری از منطق باز می‌شود.

مرتبط با

به عنوان مثال، آیا این عقب نشینی نتیجه خرید بیش از 10 میلیون دلاری این نهنگ از SHIB است؟ انتظارات از قیمت ارز رمزنگاری محبوب میم چیست و آیا موج جدیدی از خرید توکن شیبا اینو را به همراه خواهد داشت؟


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید