591 میلیون Dogecoin (DOGE) در 24 ساعت منحل شد، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سقوط بازار در 24 ساعت گذشته باعث انحلال گسترده در Dogecoin (DOGE) شد که حداقل از می 2021 ثبت نشده است. بر اساس داده‌های CoinGlass، بازار گسترده‌تر شاهد انحلال ۴۳۴.۶۴ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته بوده است. Dogecoin برجسته است.

انحلال تاریخی Dogecoin

از آنجایی که این یک میم سکه است، اکثر سرمایه گذاران عموما قرار گرفتن در معرض Dogecoin (DOGE) و همراهان آن را محدود می کنند. با این حال، کاهش 10.54 درصدی قیمت آن به 0.12 دلار، بسیاری از سرمایه گذاران بلندمدت را در شرایط دشواری قرار داد.

مرتبط با

تغییر بازار منجر به انحلال در مجموع 60.86 میلیون دلار شد. 60.23 میلیون دلار فقط به سرمایه گذاران بلندمدت نسبت داده شد. این مبلغ معادل در مجموع 507166666 DOGE است که تاکنون منحل شده است. مشخص نیست که آیا این روند ادامه خواهد داشت یا خیر، اما ارقام ثبت شده نشان می دهد که فعالان بازار بیش از حد در معرض میم کوین قرار دارند.

اعتماد به پتانسیل Dogecoin برای به دست آوردن مجدد ارزش‌گذاری‌های از دست رفته توضیح می‌دهد که چرا بسیاری از سرمایه‌گذاران آتی در این سکه موقعیت‌های طولانی دارند. اخیراً تعداد زیادی از نهنگ‌ها وجود داشته است که در ابتدا به کاهش فروش کمک کرد و منجر به کاهش 22 درصدی در ماه گذشته شد.

ریزش خرس خوبه

برای سرمایه گذارانی که بیش از حد در معرض دید قرار گرفته اند، روند نزولی ممکن است در حال حاضر ضرر زیادی را به همراه داشته باشد، اما با توجه به تصویر بزرگتر، این کاهش یک تغییر مثبت برای Dogecoin است.

با بازار در حالت فروش بیش از حد، شاخص قدرت نسبی DOGE به 28 کاهش یافت. پس از یک دوره کاهش، ممکن است خرس‌های موجود در بازار DOGE اضافی برای تخلیه نداشته باشند. در این مرحله، Dogecoin می‌تواند شاهد یک روند جدید «خرید نزول» در محدوده قیمتی با تخفیف مناسب باشد.

مرتبط با

اگر این سناریو اتفاق بیفتد، ارز دیجیتال می‌تواند ارزش بازار از دست رفته خود را بازیابد و در نهایت جایگاه خود را به عنوان 10 کوین میم با بیشترین سرمایه در میان همه ارزهای دیجیتال حفظ کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید