کاهش 52 درصدی کلید متریک شیباریوم شیبا اینو


بلاک چین Shiba Inu Shibarium در 24 ساعت گذشته کاهش چشمگیری در فعالیت داشته است. همانطور که داده‌های Shibariumscan نشان می‌دهد، کارمزد تراکنش‌های جمع‌آوری‌شده در این بلاک چین لایه 2 در 24 ساعت گذشته 52 درصد کاهش یافته است، از 46.5 BONE به 22.33 BONE.

برای کسانی که با اکوسیستم Shiba Inu آشنایی ندارند، مهم است که توضیح دهیم که Shibarium انتقال توکن های Shiba Inu را با استفاده از توکن های BONE برای پوشش هزینه های تراکنش تسهیل می کند. به طور خاص، هر تراکنش به سوزاندن توکن‌های SHIB کمک می‌کند و بخشی از کارمزد تراکنش BONE به توکن‌های SHIB تبدیل شده و به کیف پول در حال سوخت ارسال می‌شود.

مرتبط با

کاهش کارمزد در شیباریوم به طور طبیعی ناشی از کاهش کارمزد تراکنش در بلاک چین شیبا اینو بود. تعداد تراکنش های انجام شده از طریق شیباریوم در 24 ساعت گذشته از 9181 به 4751 مورد کاهش یافت. علاوه بر این، تعداد حساب‌های فعال در تعامل در شبکه شیبا اینو از 1077 به 616 کاهش یافت.

""
منبع: اسکن شیباریوم

همانطور که از تمام این داده ها می بینید، شبکه شیبا اینو در همه زمینه ها افت داشته است. چرا این اتفاق می افتد یک سوال باز است. این احتمال وجود دارد که فعالان موجود بازار، از جمله علاقه مندان به Shiba Inu، فرصت یا علاقه ای برای مشارکت فعال در Shibarium نمی بینند.

مرتبط با

همانطور که می دانیم، اقتصاد کریپتو به شدت به توجه وابسته است، و اگر بتوان یک نتیجه گرفت، این است که شبکه Shiba Inu و کل اکوسیستم ساخته شده حول یک ارز رمزنگاری محبوب الهام گرفته از میم، به اندازه کافی آن را جذب نمی کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید