5.1 میلیون بیت کوین با کاهش ریسک به زیر 62000 دلار کاهش می یابد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر تحت فشار فروش است و بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال، به زیر 62000 دلار رسیده است. این رکود تقریباً 5.1 میلیون آدرس بیت کوین را در وضعیتی نامطمئن و بالقوه در معرض خطر از دست دادن قرار داد.

با توجه به این به بلوک طبق داده ها، 5.1 میلیون آدرس بیت کوین، تقریباً 10 درصد از کل آدرس ها، بیش از 62000 دلار بیت کوین و بیش از 72500 دلار ATH خریداری کرده اند. بیت کوین در زمان پست IntoTheBlock بالای 62000 دلار معامله می شد، یعنی بالای 62540 دلار.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 1.34 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 61931 دلار رسیده است. این منعکس کننده کاهش بازار ارزهای دیجیتال قبل از انتشار داده های کلیدی است.

بازار ارزهای دیجیتال در روز سه شنبه اندکی کاهش یافت زیرا سرمایه گذاران منتظر داده های جدید تورم بودند و سیاست گذاران فدرال رزرو به دنبال سیگنال هایی در مورد مسیر آینده سیاست پولی بودند.

شاخص قیمت تولید کننده در آوریل که تورم عمده فروشی را اندازه گیری می کند، روز سه شنبه منتشر می شود. اقتصاددانانی که توسط داوجونز مورد بررسی قرار گرفتند تخمین می‌زنند که PPI نسبت به ماه گذشته 0.3 درصد رشد خواهد کرد.

این اولین مورد از دو اعلامیه اصلی تورمی است که برای هفته ای که قرار است شاخص قیمت مصرف کننده در آوریل در روز چهارشنبه منتشر شود، برنامه ریزی شده است. طبق نظرسنجی داوجونز، اقتصاددانان انتظار دارند رشد سالانه 3.4 درصد و ماهانه 0.4 درصد افزایش یابد.

این آمار ممکن است بر دیدگاه سرمایه گذاران در مورد زمان و میزان کاهش نرخ بهره در سال جاری تأثیر بگذارد. اگر CPI و PPI نشان دهند که تورم در حال کاهش است، احتمال کاهش نرخ ممکن است افزایش یابد و بالعکس.

قرار است مقامات بیشتری از فدرال رزرو، از جمله جروم پاول، رئیس این هفته صحبت کنند و اطلاعات جدیدی در مورد چشم انداز سیاست پولی ارائه دهند.

در یک نکته مثبت تر، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال برای اولین بار در پنج هفته گذشته شاهد 130 میلیون دلار ورودی بودند. بیت کوین پس از یک ماه دلخراش تاکنون 144 میلیون دلار ورودی دریافت کرده است. با این حال، به نظر می رسد که احساسات حاکم در بازار، احساس عدم تصمیم گیری است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید