با وجود سقوط بازار، 5.1 میلیارد XRP در 24 ساعت معامله شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP در زمانی که اکثر ارزهای دیجیتال با فروش دست و پنجه نرم می کنند در بازار قدرت نشان می دهد. قیمت XRP رشد غیرمعمولی را نشان می دهد، یک انحراف حماسی از عملکرد کمی نزولی بیت کوین (BTC). در حالی که بیت کوین با 0.88 درصد کاهش به 65638 دلار رسید، XRP در 24 ساعت با 2.39 درصد افزایش به 0.4997 دلار رسید.

نمودار XRP 1D. منبع: CoinMarketCap

افزایش حجم XRP

یک روند صعودی غیرمعمول در اکوسیستم XRP وجود دارد. اگرچه منبع این احساسات مثبت ناشناخته است، اما باعث ایجاد یک جنون خرید گسترده در میان معامله گران شد.

مرتبط با

داده های CoinMarketCap نشان می دهد که حجم معاملات XRP با 202 درصد افزایش به 2,569,261,126 دلار در 24 ساعت گذشته رسیده است. این افزایش احساسات تجاری نشان می دهد که در 24 ساعت در مجموع 5,141,607,216.33 XRP معامله شد.

XRP به عنوان یک ارز دیجیتال با نرخ رشد نسبتا محافظه کار شناخته می شود. افزایش سه برابری دیجیتال در حجم می تواند به معنای علاقه مجدد در جامعه باشد. همانطور که در حال حاضر است، تنها به روز رسانی اصلی Ripple Labs با راه اندازی استیبل کوین آتی آن مطابقت دارد.

در حالی که این یک تهدید خفیف‌تر برای وضعیت XRP به‌عنوان یک توکن پرداخت برون مرزی است، تحلیلگران معتقدند که XRP از این محصول سود زیادی دارد.

XRP و موقعیت یابی صحیح

در حالی که مشخص نیست XRP بتواند روند صعودی خود را حفظ کند یا خیر، این ارز دیجیتال برای یک رالی بزرگ در پیش است. با نزدیک شدن به پایان پرونده بین ریپل و SEC، تحلیلگران بر این باورند که بزرگترین بازدارنده رشد مرتبط با XRP به زودی پایان خواهد یافت.

مرتبط با

توسعه XRP Ledger (XRPL) نیز عامل مهمی است که باید به آن توجه کرد. هنگامی که راه‌های بیشتری برای استفاده مناسب از XRP توسط دارندگان آن یافت می‌شود، می‌توان طرف تقاضا را برآورده کرد و در بلندمدت منجر به افزایش حجم و روند صعودی بیشتر می‌شود.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید