Max Keizer دلیل آن را توضیح می دهد که هدف فوری بیت کوین 50000 دلار است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مکس کیزر، مدافع بیت کوین و مشاور استراتژی پذیرش بیت کوین نایب بوکل، رئیس جمهور السالوادور، اکنون انتظار دارد که بیت کوین به زودی پس از «تاخیر» به دلیل شرایط خاص، به یک هدف خاص برسد.

“50000 دلار اکنون هدف فوری است”

در یک توییت اخیر، بیت‌کوینر و ماکسیمالیست بیت‌کوین کایزر، درباره فروش بیت‌کوین اخیر Grayscale از بیت‌کوین تراست (GBTC) اظهار نظر کرد.

طی دو روز گذشته، صندوق تامینی ارزهای دیجیتال، مقادیر انبوهی از 15986 بیت کوین فروخته است. 13179 بیت کوین و 10872 بیت کوین در مجموع 1.618 میلیارد دلار ارزش گذاری شد. در توضیح این موضوع، کایزر توییت کرد که تعادل GBTC به دست آمده است.

پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار به 11 شرکت چراغ سبز نشان داد تا ETF بیت کوین خود را برای معامله باز کنند، کایزر مثبت است که افزایش پیش بینی شده بیت کوین به 50,000 دلار “به دلیل مسدود کردن خرید ETF BTC توسط برخی از بازیکنان Wall St.” به تعویق افتاده است. “

کایزر در اوایل ژانویه در توییتی در این باره نوشت و به طور خاص از مدیرعامل غول بانکی ونگارد به عنوان فردی نام برد که با ممنوع کردن خرید ETF بیت کوین برای مشتریان از رشد ارز دیجیتال پرچمدار جهان جلوگیری کرد.

“دوران جدید پس از نصف شدن بیت کوین”

به طور کلی، کایزر معتقد است که: «دوران پس از نصف شدن» جدید بیت کوین صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین، که از سال 2024 تا 2028 فعالیت خواهند کرد، توسط BlackRock & Wall Street مشخص می‌شوند.

دوره قبلی بیت کوین متعلق به مایکل سیلر و شرکت MicroStrategy بود که در آگوست 2020 شروع به خرید BTC با موجودی نقدی با هدف انباشت 1٪ از عرضه در گردش بیت کوین کردند.

افزایش آدرس های BTC فعال

علی مارتینز، تحلیلگر کریپتو، پیشرفت قابل توجهی را گزارش کرد. افزایش کیف پول های بیت کوین فعال موم؛ اینها کیف پول های بیت کوینی هستند که بیش از 1 میلیون دلار بیت کوین دارند. او گفت که این نشانه ای از “افزایش مشارکت نهنگ ها و استفاده از $BTC” است.

با وجود این، طبق آژانس داده‌های زنجیره‌ای Santiment، سرمایه‌گذاران کوچک بیت‌کوین در حال خروج از بیت‌کوین هستند زیرا تعداد کل کیف‌پول‌های بیت‌کوین تقریباً ۱۰۰ میلیون دلار است. 1 بیت کوین در حال کاهش است. داده ها نشان می دهد که بیش از 487000 چنین کیف پول در چهار روز گذشته نقد شده است. این بدان معنی است که این کلاس نهنگ ارزهای دیجیتال در حال تسلیم شدن است و این می تواند منجر به جهش قیمت بیت کوین شود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید