500 میلیون دلار در میان حمام خون رمزنگاری ناپدید شد. پایان بازار گاو نر؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار ارزهای دیجیتال در حال تجربه یک اصلاح قابل توجه است که متوقف نمی شود. با انحلال بیش از 500 میلیون دلار موقعیت، سرمایه گذاران در تعجب هستند که آیا این نشان دهنده پایان آخرین بازار صعودی است یا خیر.

موج فروش شدیدی در بازار وجود دارد که تعداد زیادی از نقدینگی ها گواه آن است. تنها در یک پنجره 24 ساعته، انحلال ها افزایش یافت. بیت کوین (BTC) شاهد انحلال 107.14 میلیون دلار بود و حجم کل نقدینگی از 500 میلیون دلار گذشت.

عملکرد قیمت بیت کوین

بیت کوین به وضوح از اوج های اخیر عقب نشینی کرده و در حال حاضر زیر سطح 60000 دلار است. نمودار نشان می دهد که بیت کوین پایین تر از میانگین های متحرک کوتاه مدت است که اغلب به عنوان سطوح حمایت عمل می کنند. این ممکن است نشان دهنده تضعیف حرکت صعودی باشد.

BTCUSD
نمودار BTC/USDT از TradingView

این نشان دهنده کاهش شدید نسبت به اوج است، با نزدیک شدن قیمت به میانگین متحرک 50 روزه (حدود 56276 دلار). اگر این سطح نتواند حفظ شود، حمایت مهم بعدی نزدیک به میانگین متحرک 100 روزه (حدود 51819 دلار) است. شکستن زیر این سطح می تواند منجر به افزایش فشار فروش شود که به طور بالقوه نشان دهنده یک فاز نزولی طولانی تر است.

این اصلاح طولانی مدت برای بازار نگران کننده است، زیرا نشان می دهد که احساسات سرمایه گذاران از بسیار مثبت به محتاطانه، اگر نه کاملا بدبینانه، تغییر کرده است. این یک علامت نگران کننده است، به خصوص در زمانی که انتظار می رود بازار پس از اصلاح اولیه نزدیک به 70000 دلار به ثبات برسد.

شدت نوسانات کنونی بسیاری را شگفت زده کرده است. از آنجایی که بازار دستخوش این اصلاح جدی می شود و با یک روند معکوس بالقوه مواجه می شود، برای شرکت کنندگان بسیار مهم است که محتاط باشند و مهمتر از همه، تا حد امکان نقد شوند. در مواجهه با نوسانات غیرمنتظره بازار که در حال حاضر شاهد آن هستیم، تمرکز بر دورنمای بلندمدت به جای نوسانات کوتاه مدت ممکن است مناسب ترین استراتژی باشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید