50 میلیون XRP به طور مرموزی از بایننس در فعالیت نهنگ بزرگ برداشته شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی قابل توجه، مبلغ انبوه 50 میلیون توکن XRP به طور مرموزی از Binance، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، خارج شد. این عقب نشینی بخشی از یک روند گسترده تر در فعالیت نهنگ XRP است که در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است، که شاهد افزایش تراکنش های بزرگ مربوط به دارایی کریپتو بوده است.

ردیاب داده رمزنگاری Whale Alert گزارش داد که 50 میلیون XRP در دو تراکنش از بایننس به کیف پول های ناشناخته منتقل شده است.

در مجموع 24,887,349 XRP به ارزش 13,076,779 دلار و 25,371,334 XRP به ارزش 13,365,853 دلار در دو تراکنش جداگانه از بایننس به کیف پول های ناشناخته منتقل شدند.

ناشناس بودن کیف پول های هدف باعث افزایش فتنه تراکنش ها می شود.

حجم برداشت ها نشان می دهد که این ممکن است به فعالیت نهنگ ها یا شرکت ها مرتبط باشد. نهنگ‌ها یا دارندگان نهادی ممکن است XRP را برای اهداف استراتژیک مانند دارایی‌های بلندمدت یا تجارت خارج از بورس (OTC) جمع‌آوری کنند. این مفهوم با روند فزاینده مشارکت نهادی در بازار ارزهای دیجیتال مطابقت دارد.

مرتبط با

این آخرین پیشرفت در زمانی رخ می دهد که قیمت XRP نشانه هایی از بهبود بالقوه را نشان می دهد. XRP برای دو روز متوالی افزایش یافته است و از پایین ترین سطح 0.508 دلار در 2 ژوئن به بالاترین 0.532 دلار در جلسه معاملاتی امروز رسیده است. در زمان نگارش این مقاله، XRP در 24 ساعت گذشته 0.66 درصد کاهش یافته است و با مقاومت در بالاترین حد اخیر خود مواجه شده است.

برداشتن چنین مقدار قابل توجهی از XRP می تواند نشان دهنده این باشد که یک دارنده بزرگ XRP در حال انجام یک حرکت استراتژیک است، احتمالاً در انتظار تغییرات بازار یا به عنوان بخشی از یک استراتژی سرمایه گذاری بزرگتر. ممکن است بازتوزیع وجوه صورت گیرد. به هر حال دلیل دقیق این نقل و انتقالات مشخص نیست.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید