اکانت X 50 سنت هک شد، هکر در عرض چند دقیقه 300 میلیون دلار از کلاهبرداری رمزنگاری به دست آورد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کالین وو، روزنامه‌نگار ارزهای دیجیتال اعلام کرد که رپر، بازیگر و تاجر مشهور آمریکایی، ۵۰ سنت (با نام واقعی کرتیس جیمز جکسون سوم) حساب X خود را برای مدت کوتاهی به دست هکرها از دست داده است. هکرها از حساب او برای تبلیغ GUNIT استفاده کردند، یک سکه کلاهبرداری که گفته می شود توسط آنها راه اندازی شده است.

پس از بازیابی دسترسی به دسته X، این خواننده رپ در اینستاگرام اعلام کرد که هیچ ارتباطی با این توکن ندارد و هکر تنها در چند دقیقه صدها میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

مرتبط با

50 سنت وضعیت رمز تقلب را روشن می کند

کالین وو در توییت خود نوشت که 50 Cents یک پست X منتشر کرد که در آن مم کوین GUNIT را تبلیغ می کرد و همچنین پیوندی را منتشر کرد که از دنبال کنندگانش خواست روی آن کلیک کنند. تنها سی دقیقه بعد، ارزش بازار GUNIT به 8 میلیون دلار افزایش یافت.

هکر سپس سرقتی را انجام داد که تنها در نیم ساعت سرمایه‌گذاران را از 300 میلیون دلار خارج کرد. این چیزی است که 50 سنت در حساب اینستاگرام خود نوشت و مشخص کرد که او هیچ ارتباطی با سکه های GUNIT ندارد. او همچنین به اشتراک گذاشت که دوباره به هندل X دسترسی پیدا کرده است، اما در حالی که این حساب در دست هکرها بود، آنها سکه میم را آزاد کردند و از آن درآمد کسب کردند.

توییت تبلیغ کننده GUNIT توسط خواننده رپ پس از دسترسی به حساب کاربری او حذف شد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید