5 گام سریع که اعضای Markets Pro برای تجارت 120 برابری بازدهی در سال‌های 2021 و 2022 استفاده می‌کنند.

5 گام سریع که اعضای Markets Pro برای تجارت 120 برابری بازدهی در سال‌های 2021 و 2022 استفاده می‌کنند.


معامله گران موفق در بازار نزولی به الگوریتم های پیشرفته یادگیری ماشین و شاخص های خبری برای فرصت های معاملاتی روی می آورند.

آیا می خواهید با خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده، یک استراتژی واقعی برای کسب درآمد زیاد یاد بگیرید؟

این رازها را در هیچ جای دیگری نمی توان یافت – اما در مدت زمان بسیار کوتاهی می توانند کل وضعیت مالی فرد را بهبود بخشند.

در اینجا به این صورت است:

ما اغلب گفته‌ایم که کلید موفقیت در تجارت کریپتو ساده است – قبل از اینکه حرکت‌های قیمتی بزرگ اتفاق بیفتد، باید توکن‌های خاصی وارد شوند.

البته سوال کلیدی این است که چگونه می توان قبل از افزایش سکه های خاص، از رالی ها جلو افتاد؟ خوب، آنچه ما می توانیم به اشتراک بگذاریم یک راه حل زیبا برای این مشکل است که Cointelegraph Markets Pro به اعضای خود ارائه می دهد.

یکی از مؤلفه‌هایی که توسط الگوریتم‌های یادگیری ماشینی پیشرفته که Cointelegraph Markets Pro را تشکیل می‌دهند، نشانگر NewsQuakes™ است!

اهمیت NewsQuakes™

این سریع‌ترین و جامع‌ترین فید برای تماشای اخبار لحظه‌ای و متحرک بازار در فضای ارزهای دیجیتال است.

میلیاردها نقطه داده در زمان واقعی مورد بررسی قرار می‌گیرند تا رویدادهایی را بیابند که از لحاظ تاریخی قیمت‌های کریپتو را تغییر داده‌اند. ما متوجه شدیم که سه رویداد بیشترین تاثیر را در قیمت ارزهای دیجیتال دارند:

  • لیست های تبادل
  • رویدادهای شرط بندی
  • اطلاعیه های مشارکت

در میان این سه، اعلان‌های فهرست صرافی از لحاظ تاریخی بازدهی کوتاه‌مدت بسیار سودآوری را به همراه داشته است. نگاهی بیاندازید:

نمودار Rocket Pool (RPL) با NewsQuakes

هرکسی که از ژانویه 2021 تا پایان نوامبر 2022 به Cointelegraph Markets Pro دسترسی داشته باشد، هشدارهای انحصاری NewsQuakes™ را در مورد آخرین اخبار بازار ارز دیجیتال دریافت خواهد کرد.

هر کسی که هر اخطار لیست NewsQuakes™ ارسال شده را بخرد و یک ساعت بعد موقعیت خود را بفروشد، می تواند حدود 120 برابر درآمد خود را به دست آورد – هر 1000 دلار سرمایه گذاری به 120000 دلار تبدیل می شود و هر 10000 دلار به 1.2 میلیون دلار شگفت انگیز تبدیل می شود!

اکنون، ساده‌ترین راه برای سود بردن از این استراتژی، فهرست کردن یک دارایی جدید در یکی از صرافی‌های بزرگ مانند کوین‌بیس یا بایننس است. اعلان‌های فهرست‌بندی باعث افزایش قیمت می‌شوند – آنها مانند ریختن بنزین روی آتش هستند!

آنها معمولا توکن هایی را صادر می کنند که به عنوان یک نوسان قیمت سریع فهرست شده اند که مشترکین Markets Pro می توانند با خرید و سپس فروش یک ساعت بعد از آن استفاده کنند.

چگونه می توان از این پدیده تغییر قیمت بهره برد؟

در ادامه به بررسی هر یک از پنج مرحله در فرآیند خواهیم پرداخت. اما ابتدا مطمئن شوید که با Cointelegraph Markets Pro آشنا شده اید و برای تنظیم هشدارهای NewsQuakes™ وقت بگذارید.

هشدارهای مربوط به دسکتاپ و/یا دستگاه تلفن همراه مورد علاقه را می توان به سه روش زیر تنظیم کرد:

  1. از رابط Markets Pro
  2. از برنامه موبایل Markets Pro
  3. از سرور Markets Pro Discord

علاوه بر این، باید یک حساب کاربری در هر یک از صرافی‌های رمزنگاری فهرست شده ایجاد کنید که امکان خرید یک توکن جدید فهرست شده را فراهم کند. گزینه های محبوب برای کسانی که تازه وارد رمزنگاری شده اند عبارتند از، اما محدود به موارد زیر نیست:

Coinbase، Binance یا BinanceUS، Kraken، Gemini و KuCoin.

پس از راه‌اندازی با یک یا چند حساب صرافی و هشدارهای NewsQuakes™ همانطور که در بالا به اشتراک گذاشته شد، فقط باید این پنج مرحله را دنبال کنید تا از هشدارهای لیست NewsQuakes™ سودهای بالقوه زیادی بدست آورید:

مرحله 1) هشدار اعلام لیست NewsQuakes™ را دریافت کنید.

مرحله 2) از منوی اصلی Markets Pro، به صفحه NewsQuakes™ بروید که به شکل زیر است:

صفحه فرود NewsQuakes™

مرحله 3) به نکات برجسته NewsQuakes™ بروید. مرتب سازی بر اساس “اخیرا” در سمت راست برای یافتن اطلاعیه فهرست دریافتی جدید.

فهرست آخرین NewsQuakes™

مرحله 4) روی نام سکه در لیست کلیک کنید تا صفحه فهرست سکه فردی نمایش داده شود.

صفحه فهرست نشانه

مرحله 5) به بخش “بیشترین زوج های مایع” بروید.

لیست جفت مایعات

لیستی از تمام صرافی‌هایی وجود دارد که می‌توان توکن را از آنجا خریداری کرد، بنابراین فقط یک صرافی را انتخاب کنید و روی پیوند زرد رنگ «Trade» کلیک کنید. این کاربر را به صرافی مربوطه می برد که در آنجا می تواند موقعیتی را در سکه خریداری کند.

این همه است!

در حالی که عملکرد گذشته تضمینی برای نتایج آینده نیست، خرید و نگه‌داشتن آن تنها برای یک ساعت پس از اعلام لیست NewsQuakes™ یک استراتژی ثابت شده تاریخی برای پیشی گرفتن از رالی‌ها قبل از افزایش توکن‌های خاص است.

ببینید Cointelegraph Markets Pro چگونه داده های حرکت بازار را قبل از اینکه این اطلاعات عمومی شود ارائه می دهد.

Cointelegraph یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری شخصی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و دارای ریسک‌های مهمی از جمله خطر از دست دادن دائمی و کامل هستند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. ارقام و نمودارها در زمان نگارش صحیح هستند یا به شکل دیگری بیان شده اند. استراتژی‌هایی که به صورت زنده آزمایش شده‌اند، توصیه نیستند. قبل از تصمیم گیری مالی با مشاور مالی خود مشورت کنید.

تمام ROI های نقل شده از 24 ژانویه 2022 صحیح هستند…


نویسنده: Cointelegraph

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉