افزایش 493 درصدی کارمزد تراکنش توکن شیبا اینو شیباریوم را شوکه کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخرین داده‌های Shibariumscan نشان می‌دهد که در هفته گذشته 493 درصد افزایش در کارمزد تراکنش‌ها در شبکه Shibarium افزایش یافته است. این افزایش در درجه اول به افزایش فعالیت شبکه به دلیل افزایش علاقه به توکن های Shiba Inu در میان نوسانات اخیر بازار نسبت داده می شود. کارمزد تراکنش‌ها به BONE، رمز بومی اکوسیستم، به شدت از 16.22 BONE به 79.18 BONE افزایش یافت.

افزایش قابل توجه کارمزدها به افزایش قابل توجه حجم تراکنش ها مرتبط است که طی مدت مشابه هفت روزه با 278.5 درصد افزایش از 5865 تراکنش به 16337 تراکنش رسیده است.

مرتبط با

نگرانی قابل توجهی برای دارندگان SHIB مکانیسمی است که توسط آن این هزینه های تراکنش به اکوسیستم کمک می کند. BONE که برای پوشش هزینه های تراکنش در Shibarium استفاده می شود، تا حدی به SHIB تبدیل می شود و سپس سوزانده می شود. این فرآیند به طور موثری عرضه در گردش توکن های شیبا اینو را کاهش می دهد و به طور بالقوه کمیاب و ارزش پیشنهادی آنها را افزایش می دهد.

""
منبع: اسکن شیباریوم

از منظر اقتصادی، کاهش عرضه SHIB به دلیل سوختن ممکن است قیمت آن را افزایش دهد. این به دلیل اصول اولیه عرضه و تقاضا است. وقتی عرضه کم باشد و تقاضا ثابت بماند یا افزایش یابد، قیمت ها افزایش می یابد.

""
تغییر از SHIB به USD با CoinMarketCap

مرتبط با

افزایش اخیر کارمزد تراکنش ها نشان می دهد که شیباریوم از نظر فعال تر کردن شبکه چقدر اهمیت دارد. این همچنین نشان می دهد که چقدر می تواند بر بازار SHIB تأثیر بگذارد. از آنجایی که اکوسیستم به طور فعال اقتصاد رمز را از طریق مکانیسم های سوزاندن مدیریت می کند، می تواند به سرمایه گذاران بلندمدت اعتماد بیشتری نسبت به ارزش پیشنهادی SHIB بدهد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید