دیوار فروش 4.81 میلیارد کاردانو (ADA) نگرانی های جدیدی را ایجاد می کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو (ADA) به دنبال خروج از روند منفی طولانی مدت قیمت است. با این حال، مقاومت حیاتی در پیش است. بر اساس اطلاعات قیمت فعلی، کاردانو بیش از 3 درصد در 24 ساعت جهش کرد و به 0.3837 دلار رسید. هنوز مشخص نیست که آیا این بهبود پایدار است یا خیر. با این حال، تمرکز سرمایه گذاران متفاوت است.

دیوار مقاوم کاردانو قوی

طبق داده های IntoTheBlock، Cardano با میانگین قیمت 0.3722 دلار به نقطه سربه سر رسید. پس از عبور از این سطح، که به عنوان مقاومت در هفته گذشته عمل کرد، ADA اکنون به سطح بعدی چشم دوخته است.

مرتبط با

Cardano (ADA) 1.218٪ در جریان نهنگ افزایش یافت، چه اتفاقی می افتد؟

در حالت ایده آل، اگر احساسات مثبت خفیف حفظ شود، قیمت می تواند به 0.4 دلار برسد. با این حال، رشد فراتر از این سطح جایی است که نگرانی شروع می شود. داده های IntoTheBlock نشان می دهد که 4.81 میلیارد ADA می تواند مقاومت عمده ای را در محدوده قیمتی 0.419795 تا 0.479247 دلار ایجاد کند.

تصویر مقاله
Cardano In/Out of the Money Chart از طریق IntoTheBlock

در این سطح قیمت، بیش از 432320 آدرس می‌توانند سکه‌ها را بفروشند، که فشار شدیدی بر صعود کاردانو وارد می‌کند. در تلاش ADA برای به دست آوردن مجدد بالاترین سطح 52 هفته ای خود، سطوح مقاومت دیگری نیز وجود دارد که باید تماشا کرد. با این حال، پیشی گرفتن از نزدیکترین سطح به دلیل پویایی گسترده تر بازار، دلهره آور به نظر می رسد.

کاردانو کند نمی شود

اقدام قیمت ADA ممکن است برای اعضای جامعه کمتر تاثیرگذار باشد، اما تلاش‌های توسعه آن داستان متفاوتی را بیان می‌کند. این تیم علاوه بر اینکه به طور مداوم به عنوان پروتکل برتر در فعالیت توسعه دهندگان رتبه بندی می شود، محصولات قابل استفاده را برای جامعه منتشر می کند.

مرتبط با

چه زمانی دولت آلمان می تواند موج فروش بیت کوین را متوقف کند؟

همانطور که U.Today قبلاً گزارش داده بود، Cardano اخیراً بازی جدیدی را معرفی کرده است که چارلز هاسکینسون آن را نقطه عطف بزرگی برای اکوسیستم می داند.

در حالی که از بهبودی حمایت می کند، فعالیت نهنگ ها در کاردانو نیز عامل مهمی برای نظارت است. اخیراً این معیار 1218 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد سرمایه گذاران بیشتری روی آن شرط بندی می کنند. در حالی که همه نگاه ها به ADA است، روند کلی بازار عامل مهمی است که می تواند روایت را تغییر دهد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید