46 درصد از نسل هزاره در اقتصادهای بزرگ صاحب رمزارز هستند: تحقیق Bitget


این مطالعه شامل بیش از 255000 شرکت کننده در چهار گروه سنی در 26 کشور بود.

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که 46 درصد از هزاره ها در کشورهایی با جمعیت زیاد مانند ایالات متحده، چین، ژاپن، آلمان، اندونزی و نیجریه صاحب ارزهای دیجیتال هستند.

این مطالعه که بین ژوئیه 2022 و ژانویه 2023 انجام شد و توسط صرافی ارز دیجیتال Bitget در 28 آوریل منتشر شد، شامل تقریباً 255000 شرکت‌کننده بزرگسال از 26 کشور و نزدیک به 10000 شرکت‌کننده در هر کشور بود. این نظرسنجی نشان داد که 46 درصد از هزاره ها صاحب ارزهای رمزنگاری شده هستند، در مقایسه با 25 درصد از هزاره ها، 21 درصد از هزاره ها و 8 درصد از نسل جوان. فاصله اطمینان برای مطالعه 95 درصد با خطای 0.1 ± است.

مالکیت ارزهای دیجیتال بر اساس گروه سنی در 26 کشور مورد بررسی. منبع: Bitget

علاوه بر این، 4 درصد از بچه‌های جوان، 6 درصد از هزاره‌ها، 27 درصد از هزاره‌ها و 36 درصد از هزاره‌ها گفتند که مقررات ارزهای دیجیتال را عامل مهمی هنگام رای دادن به نامزدهای سیاسی می‌دانند. کارکنان Bitget نوشتند:

“[B]در آغاز دهه آینده، فرآیندهای جمعیتی می‌تواند منجر به تغییر چشمگیری به سمت افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال شود، زیرا نسبت بیشتری از نسل‌های جوان به رغم کاهش رشد جمعیت همچنان تقاضای قوی برای ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهند.

تحقیقات دیگر همچنین نشان می‌دهد که ژنرال Z و نسل هزاره بالاترین نرخ پذیرش ارزهای دیجیتال را در میان همه گروه‌های جمعیتی دارند. در اکتبر 2022، نظرسنجی چارلز شواب نشان داد که تقریباً 50 درصد از نسل هزاره و هزاره خواهان رمزنگاری در صندوق های بازنشستگی خود هستند. این نظرسنجی همچنین نشان داد که 43 درصد از هزاره ها و 47 درصد از هزاره ها قبلاً در ارزهای دیجیتال خارج از حساب های بازنشستگی 401 (k) خود سرمایه گذاری کرده اند.

مجله: 5 سال آزمایش و درس های آموخته شده ’10 Crypto’


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید