4.3 تریلیون Idle SHIB به Coinbase می رود زیرا Key Shiba Inu Metric 2.814٪ افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تریلیون ها SHIB به کوین بیس منتقل شد
  • سوختگی SHIB به مقدار چهار رقمی افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل

تخمین زده می شود که کل مبلغ SHIB منتقل شده به Coinbase نزدیک به 100 میلیون دلار فیات باشد.

تریلیون ها SHIB به کوین بیس منتقل شد

منبع داده فوق گزارش داد که 10 کیف پول حیرت آور 4.29 تریلیون SHIB را به بزرگترین پلت فرم معاملات ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده منتقل کردند. در این گزارش آمده است که SHIB که به Coinbase رفت، در دو دوره به فاصله سه سال خریداری شد.

اولین دوره انباشت در سپتامبر 2021 و دومین دوره در مارس امسال انجام شد. مالکان این تریلیون ها را با قیمت متوسط ​​0.00001309 دلار خریداری کردند. بنابراین، اگر فروش واقعاً با قیمت فعلی SHIB انجام شود، سود آنها تقریباً 41.22 میلیون دلار خواهد بود.

همانطور که U.Today گزارش داد، روز دوشنبه، یک تراکنش عظیم SHIB از صرافی Robinhood انجام شد که 600 میلیارد Shiba Inu را به یک کیف پول ناشناس بلاک چین فرستاد. اما در نهایت معلوم شد که این یک تراکنش داخلی است و رابینهود دارایی های SHIB را تغییر داد.

مرتبط با

سوختگی SHIB به مقدار چهار رقمی افزایش می یابد

پلتفرم ردیابی Shibburn اوایل امروز اعلام کرد که نرخ رایت، یک معیار کلیدی SHIB، با انتقال ۷،۹۱۲،۳۳۸ سکه میم SHIB به کیف‌پول‌های بلاک چین غیرقابل مصرف، ۲۸۱۴ درصد افزایش یافته است. این سوختگی قابل توجه در 24 ساعت گذشته با تلاش جامعه SHIB رخ داد.

از آنجایی که در 9 ساعت گذشته تاکنون یک مورد سوختگی SHIB رخ نداده است، میزان سوختگی به 266.94٪ کاهش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB پس از افت بیش از 7 درصدی در 24 ساعت گذشته، در 0.00002175 دلار تغییر می کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید