افزایش حجم 42 میلیارد دلاری باعث کشش قیمت بیت کوین (BTC) می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فروش مداوم در اکوسیستم کریپتو ممکن است اتاق تنفسی را فراهم کند زیرا قیمت بیت کوین (BTC) در نهایت در سطح 61100 دلار پشتیبانی می شود. در زمان نگارش این مقاله، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال با 0.55 درصد کاهش به 2.56 تریلیون دلار رسیده است و بیت کوین ضررهای خود را جبران می کند. طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت آن با ۱.۸۳ درصد کاهش به ۶۱۱۱۳.۳۷ دلار رسید.

تاثیر غیرمعمول حجم معاملات

در دوره هفت روز گذشته، قیمت بیت کوین بیش از 7 درصد کاهش یافته است که یکی از بدترین عملکردهای هفتگی در این ماه را نشان می دهد. با این حال، داده های زنجیره ای نشان می دهد که حجم تراکنش ها در دوره 24 ساعته 135.56 درصد افزایش یافته و به 42 میلیارد دلار رسیده است.

مرتبط با

این افزایش سه رقمی بر احساسات رو به رشد اما کمی صعودی در قیمت بیت کوین تاکید می کند. اگرچه این احساسات مثبت هنوز ظاهر نشده است، اما برای اطمینان از بهبودی از حمله نزولی فعلی حیاتی است. اخیراً قیمت بیت کوین به اندازه فعلی پایین معامله نشده است و بازار ETF نقطه ای تا کنون پشتیبانی بسیار مورد نیاز را ارائه کرده است.

در حال حاضر، با توجه به اینکه چگونه محصولات ETF بیت کوین به ثبت جریان خروجی ادامه می دهند، افزایش عظیم حجم معاملات بیت کوین کاملاً خرده فروشی است.

احیای ماشه برای تماشا

در حالی که بیت کوین برخی از اشکال انعطاف پذیری را نشان داده است، احیای پایدار آن بیشتر به عوامل خارجی بستگی دارد. در حالی که بسیاری از نیروهای خارجی ممکن است نتوانند باعث افزایش صعودی بیت کوین شوند، تأیید بالقوه پرونده های ثبت نام S-1 برای یک ETF نقطه ای اتریوم می تواند کمک کند.

علاوه بر این، بهبود مداوم در اکوسیستم آلتکوین ممکن است در کوتاه مدت احیا را کامل کند. پس از همه، قیمت بیت کوین در حال آماده شدن برای رسیدن به پایین است، جایی که قیمت باعث بهبودی خواهد شد که مدت ها انتظارش را می کشیدیم.

مرتبط با

نکته کلیدی در اینجا این است که بسیاری از نهنگ‌ها و آدرس‌های بیت‌کوین هنوز در سود هستند، که به کنترل بازیابی کمک می‌کند زیرا دارندگان کوتاه‌مدت شروع به کسب سود از احیاء می‌کنند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید