41.5 میلیون Dogecoin (DOGE) در 24 ساعت به عنوان Crypto تجربه انحلال سنگین


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کاهش روزافزون صنعت کریپتو، به نظر می‌رسد که دوج کوین (DOGE) در آتش متقابل گرفتار شده است. داده‌های CoinGlass نشان می‌دهد که Dogecoin با بیش از 4 میلیون دلار در 24 ساعت انحلال در خط مقدم انحلال سکه‌های میم قرار دارد.

آتش متقابل انحلال دوج کوین

در حالی که این رقم انحلال 4.92 میلیون دلار در 24 ساعت در مقایسه با 90.06 میلیون دلار برای بیت کوین (BTC) کوچک است، اما هنوز برای DOGE قابل توجه است. در زمان انحلال، در مجموع 41,554,054 DOGE تاکنون منحل شده است که سرمایه گذاران بلندمدت 4.87 میلیون دلار از کل آن را تشکیل می دهند.

مرتبط با

کانون توجه Dogecoin زمانی بود که قیمت اولین میم کوین با 7.89 درصد کاهش در 24 ساعت به 0.1121 دلار رسید. از لحاظ تاریخی، این کمترین قیمت آن در ماه گذشته است که بیش از 29 درصد کاهش یافت.

اکوسیستم میم کوین در حال حاضر در نقطه عطف خاصی قرار دارد و هیچ رشد مثبتی در بین سکه‌های دارای بیشترین سرمایه وجود ندارد. PEPE همچنین انحلال بیش از 4 میلیون دلار را ثبت کرد، در حالی که انتظارات مبنی بر اینکه افزایش بیش از 8500 درصدی شیبا اینو (SGHIB) باعث بهبودی در کل اکوسیستم شود، محقق نشد.

این امر صنعت میم کوین را تحت الشعاع بازار گسترده تر قرار داد که باعث شد قیمت بیت کوین به 58000 دلار کاهش یابد.

انتظارات بازار از آلت کوین ها

علیرغم چرخش منفی عملکرد قیمت فعلی، Dogecoin و سایر مم کوین ها پایه اکوسیستم بسیار منحصر به فردی دارند. جدای از انباشت نهنگ و افزایش حجم، سکه های میم یک آزمون تورنسل برای نوسانات گسترده بازار هستند.

مرتبط با

انتظار می رود با ادامه سقوط آزاد بازار، این آلت کوین ها به زودی به پایین ترین سطح خود برسند. اگر بتوان به این امر دست یافت، بازیابی میم کوین می تواند در مقایسه با سایر آلتکوین ها بارزتر شود.

DOGE، PEPE، و SHIB در کانون توجه قرار گرفتن می تواند به این معنی باشد که هر چه افت آنها تندتر باشد، بازگشت آنها بیشتر است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید