41 میلیون دلار Dogecoin (DOGE) ارسال شده به صرافی اصلی: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دوج کوین (DOGE) وجود دارد شاهد بود یک انتقال بزرگ امروز یک نهنگ 400 میلیون DOGE به ارزش تقریبی 41.08 میلیون دلار را به صرافی ارز دیجیتال Binance منتقل کرد. این انتقال قابل توجه است زیرا مقدار سکه ها قابل توجه است.

چنین اقداماتی توسط نهنگ‌های کریپتو می‌تواند تأثیر زیادی بر تحرکات بازار سکه داشته باشد. علاوه بر این، زمان حرکت این نهنگ بسیار مهم است. بازار کریپتو از دیروز در حال سقوط است. در واقع امروز وضعیت بدتر شده است.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته 7.59 درصد کاهش یافته است. در حال حاضر حدود 1.97 تریلیون دلار است. بیت کوین (BTC)ارز دیجیتال پیشرو بازار در این مدت 5.57 درصد کاهش یافت.

با این حال، صنعت سکه میم شاهد یک حمام خون بزرگ بود. قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته با 13.07 درصد کاهش به 0.09725 دلار کاهش یافت. علاوه بر این، ارزش بازار آن 13.06 درصد کاهش یافت و در حال حاضر 14.1 میلیارد دلار است.

انتقال 400 میلیونی DOGE احتمالاً یک فروش است. نهنگ‌های کریپتو بیشتر به پلتفرم‌های معاملاتی بزرگی مانند بایننس سکه می‌فروشند. اگرچه قیمت DOGE قبلاً کاهش یافته است، این موج فروش می تواند باعث کاهش بیشتر قیمت شود.

چشم انداز قیمت DOGE

شاخص های فنی می تواند تصویر واضحی از چشم انداز کلی قیمت Dogecoin ارائه دهد. طبق TradingView، میم کوین کمتر از میانگین های متحرک خود معامله می شود. DOGE قبلاً موفق شده بود به خوبی بالاتر از متحرک نمایی متحرک 200 روزه و SMA خود باقی بماند.

با این حال، نتوانست این سطح را حفظ کند و به زیر این میانگین متحرک بحرانی سقوط کرد. این یک علامت نگران کننده است زیرا به ما می گوید که قیمت DOGE نمی تواند از اینجا باعث بهبودی شود. به نظر می رسد خرس ها کنترل را در دست دارند و احتمالاً این احساسات در کوتاه مدت غالب خواهد شد.

با این حال، این وضعیت یک جنبه مثبت نیز دارد. پول سینهRSI Dogecoin در حال حاضر 24.4 است. این بدان معنی است که سکه در شرایط بازار بیش از حد فروش قرار دارد. DOGE هنوز فرصتی برای خروج از این مرحله نزولی دارد. با این حال، انتظار می رود این اتفاق در بلندمدت رخ دهد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید