41 میلیارد SHIB به طور مرموزی به صرافی های بزرگ ایالات متحده ارسال شد – چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نهنگ ها 41 میلیارد SHIB سپرده گذاری کردند
  • سرعت سوختگی SHIB به سرعت افزایش می یابد

بر اساس داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط ردیاب بلاک‌چین Etherscan، طی چند ساعت گذشته، نهنگ‌های ناشناس ده‌ها میلیارد سکه میم شیبا اینو را به صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتالی مستقر در ایالات متحده Coinbase و Kraken منتقل کردند.

نهنگ ها 41 میلیارد SHIB سپرده گذاری می کنند

این دارندگان مرموز SHIB 17,314,576,827 SHIB را در کیف پولی با علامت Coinbase 10 و 24,011,203,422 SHIB در Kraken واریز کردند. معادل اسمی این گلوله های SHIB 296079 دلار و 410591 دلار است.

این نقل و انتقالات در حالی انجام می شود که دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، شیبا اینو، با 3 درصد کاهش به 0.00001711 دلار در 24 ساعت گذشته رسیده است. SHIB در این هفته به تجارت خود ادامه می دهد و تلاش می کند تا سد 0.00002 دلاری را دوباره به دست آورد، در حالی که نهنگ ها در حال فروش انبارهای شیبا اینو خود هستند تا از ضررهای پولی بیشتر جلوگیری کنند.

مرتبط با

سرعت سوختگی SHIB به سرعت افزایش می یابد

داده های ارائه شده توسط پلت فرم ردیابی Shibburn نشان می دهد که در 24 ساعت گذشته، 1072 درصد افزایش چشمگیر در متریک سوزاندن را نشان می دهد.

در مجموع از صبح دیروز 19761244 SHIB به کیف پول های مصرف نشده منتقل شده است. این پیشرفت از طریق پنج سوختگی SHIB حاصل شد. دو بزرگ‌ترین انتقال، هر کدام 6942000 SHIB را به آدرس‌های بلاک چین بن‌بست منتقل کردند و پنج ساعت پیش توسط همان کیف پول ناشناس انجام شدند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید