400 میلیون XRP از Escrow باز شد، XRP به طور غیرمنتظره ای واکنش نشان داد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک تراکنش نهنگ حاوی 400 میلیون XRP به ارزش تقریبی 213.9 میلیون دلار از کیف پول امانی باز شد.

با توجه به این هشدار نهنگ400 میلیون تعهد شده در بلاک چین ریپل بین دو کیف پول ناشناخته است. این معامله در برخی از بخش های جامعه XRP هیجان ایجاد می کند. برخی آن را یک تخلیه و برخی دیگر آن را نشانه ای از تورم در آینده می دانند.

Ripple “locks” و “unlocks” escrow

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Whale Alert، کارمزد اسمی این تراکنش 0.0001 XRP بوده است. سیستم امانی ریپل که در دسامبر 2017 راه اندازی شد، راهی برای اطمینان از قابل پیش بینی بودن و ثبات بازار XRP در عین تامین نقدینگی است.

در روز جمعه، 3 می، آزمایشگاه Ripple 800 میلیون XRP را به کیف پول سپرده خود منتقل کرد تا تعادل عرضه در گردش ارز دیجیتال را به سه قسمت تغییر دهد. قرنطینه منجر به جبران خسارات متحمل شده در هفته قبل نشد.

امان‌های ریپل معمولاً هر ماه حدود 1 میلیارد XRP را باز می‌کنند و بخش خرج نشده به امانی باز می‌گردد. باز شدن 400 میلیون XRP گمانه زنی هایی را در مورد روند بازار XRP در روزهای آینده ایجاد می کند.

واکنش بازار به باز کردن قفل 400 میلیون XRP

با وجود خرابی های بزرگ، واکنش در بازار XRP نسبتا آرام بوده است. اگرچه بازگشایی‌های بزرگ به دلیل افزایش نقدینگی و گمانه‌زنی‌های احتمالی بازار منجر به نوسان می‌شوند، قیمت XRP نشان داده شده در CoinMarketCap در زمان نگارش این مقاله نشان می‌دهد که XRP 1.93 درصد افزایش یافته و به 0.5303 دلار رسیده است.

در حالی که قفل 400 میلیون

نبردهای حقوقی جاری که ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با آن مواجه است، همچنان بازار سهام را تحت تأثیر قرار می دهد. ریپل اخیراً پاسخی اساسی به خلاصه حل و فصل کمیسیون SEC در ماه آوریل ارائه کرد که در آن تنظیم کننده به دنبال حذف سود حاصل از فروش XRP و جریمه های مدنی بود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید