40 تریلیون شیبا اینو (SHIB) در محل هنگام برخورد گاوها و خرس ها


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اقدام فعلی قیمت Shiba Inu نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال با مضمون سگ ممکن است به سطح حمایت بحرانی 40 تریلیون توکن SHIB نزدیک شود.

طبق داده های IntoTheBlock، 40.08 تریلیون SHIB در 51350 آدرس در محدوده 0.000019 تا 0.000023 دلار نگهداری می شود. که بسیار نزدیک به قیمت معاملاتی فعلی شیبا اینو 0.0000232 دلار است.

سطوح پشتیبانی در تحلیل تکنیکال بسیار مهم هستند زیرا نشان دهنده نقاط قیمتی هستند که در آن علاقه خرید به اندازه کافی قوی است تا از کاهش بیشتر جلوگیری کند.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

محدوده 40 تریلیون توکن به عنوان پشتیبانی حیاتی برای SHIB ظاهر شده است. اگر این حمایت پابرجا باشد، می‌تواند مبنای یک بهبود بالقوه قیمت باشد. برعکس، اگر شکست بخورد، SHIB ممکن است فشار نزولی بیشتری را تجربه کند، احتمالاً تا 0.000014 دلار.

در حال حاضر، بازار شاهد یک مبارزه شدید بین گاوها و خرس ها است که هر کدام برای کنترل رقابت می کنند و سعی می کنند قیمت را به نفع خود بکشند. در حالی که برخی از معامله گران در حال انباشت SHIB در سطوح فعلی هستند، برخی دیگر ممکن است برای کاهش ضررهای احتمالی اقدام به فروش کنند. احساسات بازار مختلط است.

مرتبط با

سطح پشتیبانی 40 تریلیون SHIB در حال حاضر تحت توجه است زیرا گاوها و خرس ها درگیر نبردی پرخطر هستند. نتیجه این مبارزه می تواند مسیر قیمت کوتاه مدت SHIB را تعیین کند. هنوز مشخص نیست که آیا گاوها با موفقیت از حمایت دفاع خواهند کرد یا خرس ها از این حمایت عبور خواهند کرد.

گاو نر و خرس با هم برخورد می کنند

شیبا اینو از زمان افت روز جمعه به 0.00002142 دلار در محدوده محدود معامله می شود. پس از کاهش قیمت، شیبا اینو به معاملات زیر سطح SMA 50 روزانه در 0.0000245 دلار بازگشت، که امکان تثبیت یا معاملات محدوده را در کوتاه مدت افزایش داد.

مرتبط با

اولین نشانه قدرت، شکست بالاتر از SMA 50 روزانه (0.0000245 دلار) خواهد بود. در این مورد، اگر قیمت شیبا اینو شکسته شود و به بالای 0.0000263 دلار بسته شود، می تواند نشان دهنده این باشد که گاوها در حال تلاش برای بازگشت هستند. شیبا اینو می تواند از سد سقفی 0.0000294 دلاری عبور کند.

با این حال، اگر قیمت SHIB به زیر خط پشتیبانی محدوده فعلی در 0.0000227 دلار سقوط کند، Shiba Inu می تواند پایین 0.0000214 دلار را دوباره آزمایش کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید