4 تریلیون تغییر SHIB در 2 هفته گذشته باعث سقوط قیمت SHIB شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاجر و تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، داده‌هایی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد نهنگ‌ها مقدار شگفت‌انگیزی از memecoin محبوب SHIB را به پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو منتقل می‌کنند.

نهنگ ها تریلیون ها SHIB را برای فروش حمل می کنند

بر اساس نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط تحلیلگر، بین 14 تا 29 می، کل عرضه شیبا اینو در مبادلات ارزهای دیجیتال از حدود 144 تریلیون به بیش از 147.5 تریلیون سکه افزایش یافته است.

این بدان معناست که بیش از چهار تریلیون SHIB در صرافی‌های ارز دیجیتال معامله می‌شود. این معادل تقریباً 103 میلیون دلار است.

29 مه روزی بود که قیمت شیبا اینو به اوج 0.000029 دلار رسید که تنها در چند روز 21 درصد افزایش داشت. این افزایش قیمت با کاهش 12.16 درصدی همراه شد که احتمالاً ناشی از فروش گسترده است. در زمان نگارش این مقاله، دومین ارز رمزنگاری شده محبوب الهام گرفته از میم، SHIB، با قیمت 0.00002584 دلار تغییر می کند.

این کاهش قیمت با دو کاهش اتفاق افتاد. اولی SHIB را 8.8 درصد کاهش داد و سعی کرد به عقب برگردد. اما پس از آن سقوط قیمت دوم رخ داد که قیمت SHIB را 10.10 درصد کاهش داد.

آتش سوزی SHIB 347 درصد افزایش یافت، میلیون ها سکه سوختند

پلتفرم Shibburn که سوزاندن Shiba Inu را ردیابی می‌کند، فاش کرد که جامعه SHIB موفق شده است تعداد زیادی از سکه‌های میم را از گردش عمومی در بازار از صبح گذشته حذف کند.

در مجموع، 9846020 SHIB در سیزده تراکنش به آدرس‌های بلاک چین بن‌بست هدایت شدند. سه بزرگ‌ترین جابجایی مرده‌سوزی، 2,915,754، 2,000,000 و 1,500,000 سکه میم شیبا اینو را جابه‌جا کردند.

مرتبط با

سه سال از سوزاندن 410 تریلیون SHIB توسط ویتالیک بوترین می گذرد

می 2024، سه سالگرد سوزاندن برجسته SHIB است که در سال 2021 توسط بنیانگذار اتریوم و خواننده اصلی ویتالیک بوترین انجام شد. در آن زمان، کمتر از یک سال پس از اولین راه‌اندازی SHIB، ریوشی، بنیانگذار مرموز میم سکه، نیمی از آن را هدیه داد. از چهار میلیارد منبع SHIB ارائه شده به Vitalik.

کاری که بوترین انجام داد، جامعه SHIB را شگفت زده کرد. او بیشتر سکه های هدیه (410 تریلیون) را سوزاند زیرا به آینده سکه اعتقاد نداشت. او 90 تریلیون باقیمانده را به یک موسسه خیریه کریپتو مستقر در هند فرستاد که به مبارزه با پیامدهای بیماری همه گیر در این کشور پرجمعیت کمک می کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید