4 میلیارد دلار اتریوم (ETH) با این سطح قیمت خریداری شده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به بینش IntoTheBlock، مجموعه ای از 1.38 میلیون آدرس، 1.33 میلیون ETH را با قیمت متوسط ​​2984 دلار یا 3.9 میلیارد دلار به دست آوردند. این سرمایه گذاران در حال حاضر به دلیل افت قیمت اخیر در وضعیت قرمز قرار دارند و با زیان های محقق نشده مواجه هستند.

تأثیر روانی چنین تعداد قابل توجهی از سرمایه گذارانی که متحمل ضرر می شوند را نمی توان دست کم گرفت. با نزدیک شدن قیمت اتریوم به نقطه سر به سر، این دارندگان ممکن است انگیزه فروش داشته باشند تا سرمایه اولیه خود را جبران کنند یا از ضررهای بیشتر جلوگیری کنند که به طور بالقوه منجر به افزایش فشار فروش می شود.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

به این روایت، حرکات قابل توجه نهنگ‌های اتریوم اضافه می‌شود که در طول تاریخ نشان‌دهنده تغییرات قریب‌الوقوع قیمت‌ها بوده است. فعالیت اخیر شامل فروش 34134 ETH به ارزش 100.8 میلیون دلار است که نزدیک به سطح بحرانی 3000 دلار است. تراکنش‌های قابل توجه توسط نهنگ‌ها، از جمله آدرس‌های 0x7102 و 0x702a، شامل انتقال مقادیر قابل‌توجهی ETH به صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) و پلت‌فرم‌های اصلی مانند Binance و Kraken است. با توجه به مبالغ زیاد، این نقل و انتقالات می تواند فروش بالقوه را به همراه داشته باشد.

در حال حاضر، جفت دلار اتریوم نشان می‌دهد که قیمت پس از افزایش قابل توجه به مرز 3000 دلار نزدیک می‌شود. اگرچه فعالیت نهنگ‌های ذکر شده و حجم سرمایه‌گذاران «زیان‌دار» چشم‌انداز نزولی را نشان می‌دهد، قیمت اتریوم همچنان انعطاف‌پذیر است. سطح 2984 دلار که خرید زیادی در آن وجود دارد، می تواند به عنوان یک منطقه حمایتی نرم عمل کند. افت زیر این قیمت می تواند باعث ایجاد یک سری سفارشات فروش شود که منجر به حرکت نزولی بیشتر شود.

برعکس، اگر اتریوم همچنان بالاتر از این سطح باقی بماند و دوباره زمین خود را بالای 3000 دلار به دست آورد، می‌تواند فشار فروش فوری را کاهش دهد و به طور بالقوه منجر به معکوس شود و سطوح مقاومت را در 3100 دلار و بالاتر هدف قرار دهد. با این حال، فعالان بازار باید نسبت به فروش عمده نهنگ ها که می تواند حرکت صعودی را تضعیف کند، محتاط باشند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید