احضاریه‌های 3AC که به دلیل تشدید اختلاف بر سر اتهامات زباله‌دان Terraform صادر شد

احضاریه‌های 3AC که به دلیل تشدید اختلاف بر سر اتهامات زباله‌دان Terraform صادر شد


زمانی که یک قاضی ورشکستگی احضاریه هایی را که رهبری شرکت Three Arrows Capital را هدف قرار می دهد، تایید می کند، یک توطئه جدید Terra Luna ظاهر شده است.

یک قاضی فدرال که بر روند ورشکستگی شرکت Three Arrows Capital (3AC’s) نظارت می کند، دستوری را امضا کرده است که احضاریه هایی را برای ارسال احضاریه به رهبری سابق 3AC، از جمله بنیانگذاران آن سو ژو و کایل دیویس، امضا کرده است.

احضاریه از مؤسسین می‌خواهد که از «اطلاعات ثبت شده شامل دفاتر، اسناد، سوابق و اوراق» که در اختیار دارند در مورد اموال یا امور مالی شرکت صرف نظر کنند.

در اوج خود، صندوق تامینی بدنام 10 میلیارد دلاری در 1 ژوئیه درخواست ورشکستگی فصل 15 کرد، به دلیل مشکلات بسیار زیاد و فروپاشی Terra Luna (LUNA)، که اکنون به عنوان Terra Classic (LUNC) شناخته می شود، و قبلا TerraUSD (UST) استیبل کوین الگوریتمی شناخته شده.

از آن زمان، انحلال‌دهنده‌ها – شرکت مشاوره Teneo – در تلاش برای تعقیب دارایی‌های شرکت و دستگیری بنیانگذاران 3AC بوده‌اند.

دستور نهایی که به احضاریه‌ها اجازه می‌دهد، خریداران را ملزم می‌کند که تمام اطلاعات حساب، عبارات اولیه و کلیدهای خصوصی برای دارایی‌های ارز دیجیتال و فیات، جزئیات مربوط به اوراق بهادار و سهام ثبت نشده و همه حساب‌های موجود در صرافی‌های متمرکز یا غیرمتمرکز را ارائه کنند. همراه با سایر دارایی های مشهود یا نامشهود.

این قطعنامه همچنین وکیل صندوق تامینی، هانا ترهون، مدیران، مارک دوبویس و چوک یائو پائو، و همسر کایل دیویس، کلی چن، بنیانگذار، و همچنین شرکت میز معاملاتی تای پینگ شان لیمیتد، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر DeFiance Capital را به عنوان “هدف های اکتشافی” معرفی کرد. ” ، صندوق NFT Starry Night Capital با حمایت 3AC و همه شرکای آن.

مربوط: تیم حقوقی انحلال‌طلبان 3AC بنیان‌گذاران را به دلیل انتقال تقصیر به FTX، حمله رسانه‌ای در بحبوحه ورشکستگی متهم کردند.

مگر اینکه با طرفین توافق دیگری صورت گرفته باشد، هر فردی که با احضاریه احضاریه دریافت می‌کند باید ظرف 14 روز از آن پیروی کند.

در زمان نگارش این مقاله هیچ اطلاعات محکمی در مورد محل اختفای زو یا دیویس وجود ندارد، گفته می شود ژو در دبی زندگی می کند در حالی که دیویس در دبی زندگی می کند. محل سکونت در جزیره بالی اندونزی. هر دو در رسانه های اجتماعی فعال هستند و درباره تحولات مربوط به سقوط FTX و تحقیقات Alameda اظهار نظر می کنند.

ادعا: Terraform قبل از فروپاشی 450 میلیون دلار آمریکا فروخت

در همین حال، FatMan، خبرچین خودخوانده Terra، ادعاهای جدیدی را در توییتر مطرح کرد. حمله کنند.

با این حال، همه متقاعد نشده بودند که این نظریه یا دانش جدید است.

در یک تاپیک توییتری در 6 دسامبر، FatMan در مورد “داده های بمب” از محقق ناشناس Cycle_22 گزارش داد که دو کیف پول تجاری تایید شده متعلق به Terraform Labs ظاهراً 450 میلیون دلار UST را در سه هفته گذشته وارد بازار آزاد کردند. . up to de-peg توضیح می دهد:

“TFL به روایت “حمله” UST ادامه می دهد. این یک پرچم دروغین است.”

او گفت: “در واقع، TFL با تخلیه غیرمسئولانه مقدار زیادی از UST در مدت زمان کوتاه، استخر Curve را تضعیف کرده است. این امر نقدینگی را کاهش داده و به شدت قفل را تضعیف کرده است.”

با این حال، برخی از کاربران توییتر در پاسخ به این موضوع خاطرنشان کردند که این “اطلاعات عمومی” است که TFL UST را از یک استخر نقدینگی Curves (3Pool) بیرون کشیده است، زیرا آماده می‌شود تا استخر نقدینگی جدید استیبل کوین (4Pool) را که با Frax Finance کار می‌کند، ایجاد کند. زمان.

دیگران، مانند کاربر توییتر RyanLion فوق الذکر “به وضوح اعلام شد” که مبادله UST به استخر منحنی بخشی از حرکت برای مبادله UST به سایر اصطبل ها برای خرید بیت کوین (BTC) برای ذخایر Luna Foundation Guard بود.

وبلاگی توسط شرکت بلاک چین Chainalysis در ماه ژوئن گفت که علیرغم برداشتن میلیون‌ها دلار آمریکا (حدود 150 میلیون دلار) از 3Pool توسط آزمایشگاه‌های Terraform در آن زمان، این اقدامات دو معامله‌گر در یک ساعت پس از آن بود – برای USDC و TFL. در مجموع 185 مورد میلیون ها UST در پاسخ به این امر مبادله شد که منجر به تعمیق و در نتیجه فروش وحشتناک شد.
نویسنده: Felix Ng

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉