بنیانگذاران 3AC در دبی بر سر صرافی جدید OPNX دچار مشکل جدیدی می شوند


رگولاتور دارایی دیجیتال دبی ادعا کرد که دو اخطار توقف و توقف در ماه فوریه و یک سرمایه گذار در مورد آن در ماه آوریل هشدار داده است.

سو ژو و کایل دیویس، بنیان‌گذاران صندوق تامینی کریپتو شکست خورده Three Arrow Capital، با چالش جدیدی در راه اندازی و ترویج مبادله دارایی دیجیتال جدید OPNX بدون مجوز محلی مورد نیاز در دبی مواجه شدند.

طبق گزارشی که در بلومبرگ منتشر شده است، سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی (VARA) به همراه دو مدیر دیگر OPNX، یک اخطار کتبی به ژو و دیویس ارسال کرده است. رگولاتور دارایی دیجیتال به بلومبرگ گفت که هنوز در حال بررسی فعالیت های صرافی تازه پیدا شده است و به شرکت اطمینان داده است که اقدامات اصلاحی برای نقض قانون انجام خواهد شد.

طبق گزارش ها، تنظیم کننده ادعا کرد که OPNX مشغول بازاریابی صرافی در کشور از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی است، بدون اینکه محدودیت های تضمین شده برای ساکنان دبی/امارات عربی داشته باشد. VARA اولین بار این صرافی را در ماه فوریه، حتی قبل از راه اندازی صرافی، از طریق تبلیغات بازاریابی برای جذب مشتریان کشف کرد.

آخرین توبیخ کتبی VARA پس از دو اخطار توقف و توقف از سوی مقامات در فوریه و مارس صورت گرفت. VARA گفت که با وجود این اخطارها از OPNX خبری نداشته و چند روز پس از راه‌اندازی آن در 4 آوریل، “هشدار سرمایه‌گذار و بازار” را علیه این صرافی صادر کرد.

راه اندازی OPNX و رابطه آن با بنیانگذاران سابق صندوق تامینی کریپتو شکست خورده همیشه موضوع گفتگو در صنعت کریپتو بوده است. جامعه کریپتو از دیدن زو و دیویس در حال تبلیغ و جمع‌آوری سرمایه برای یک سرمایه‌گذاری جدید شگفت‌زده شد، حتی اگر در حال حاضر برای سقوط 3AC تحت بررسی هستند.

طبق گزارش‌ها، زو و دیویس از تعامل بیشتر با OPNX کناره‌گیری کردند و به بلومبرگ گفتند: «در حالی که من و کایل به ارائه ایده‌های اولیه برای OPNX کمک می‌کنیم، لزلی بیشتر یک مدیر عامل است و ما درگیر کارهای روزمره نیستیم.»

مرتبط با: OPNX پس از گزارش افزایش 90000 درصدی، از حجم تیره اولیه خود سخن می گوید

ارتباط OPNX با بنیان‌گذاران سابق 3AC در جمع‌آوری سرمایه کمکی به هدف آن نکرد. در ۲۴ آوریل، لزلی لمب، رئیس OPNX، تعدادی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر را در توییتر منفجر کرد، پس از اینکه برخی گزارش‌ها از این سرمایه‌گذاری عقب نشینی کردند. این صرافی قبلاً ادعا می کرد که توسط شرکت هایی مانند AppWorks، Susquehanna (SIG)، DRW، MIAX Group، China Merchant Bank International و Token Bay Capital حمایت می شود.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *