طوفان 3AC، استخراج بیت کوین 360 درصد، غواصی NFT بروس لی: آسیا اکسپرس


سهام SAI.TECH بدون هیچ خبری بیش از دو برابر شد زیرا کایل دیویس از 3AC متخصص مرغ سفید شد، زیرا NFT های بروس لی شکست خورد.

مجموعه اخبار هفتگی ما از شرق آسیا مهمترین تحولات این صنعت را گردآوری می کند.

Three Arrows Capital (3AC)، یک صندوق تامینی سنگاپوری که زمانی در حال رشد بود، به ارزش تخمینی 10 میلیارد دلار در اوج خود، سال گذشته توسط بازار نزولی کاملاً از بین رفت. گفتنی است، کارناوالی که او از زمان طغیان اولیه خلق کرد، هنوز زنده است و به نظر می‌رسد شخصیت‌های اصلی آن نیز بسیار خوب عمل می‌کنند.

به نظر می رسد کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران 3AC، بالاخره از این تجربه آرامش پیدا کرده است. پس از یک آشفتگی طولانی، مدیر سابق صندوق تامینی اکنون به یک مدیر مشتاق تبدیل شده است. رستوران دار درست شد یک وظیفه به کمال رساندن هنر پختن مرغ

کایل دیویس
کایل دیویس می کوبید… به دلایلی هیچ چیز. (توییتر)

هر سرآشپز باتجربه ای می داند که پختن مرغی لطیف، خوش طعم، آبدار و با پوست ترد کاملاً مهارت است. برای تکمیل این امر، فرد باید به شدت بر روی گوشت تمرکز کند و در عین حال از تکنیک هایی استفاده کند که نیاز به حذف عوامل حواس پرتی در طول اجرا دارد، مانند تمرکز بر احساسات منفی در مورد طلبکارانی که تلاش می کنند 3.5 میلیارد دلار از ورشکستگی 3AC را مطالبه کنند.

به طور کلی، سرآشپزها مشتریانی را که بی ادب هستند دوست ندارند. به همین دلیل بود که زمانی که کاربری پیشنهاد انداخت یک بمب کامنت بر روی رستوران جدید دیویس در دبی در 14 آوریل انداخت، سرآشپز حرفه ای تهدید کرد که علیه هرکسی که “کامنت های نادرست عمدا و تهمت علیه رستوران من” را منتشر کند، اقدام قانونی فوری انجام خواهد داد.

در همین حال، دیویس و بنیانگذارش سو ژو صرافی OPNX را در 5 آوریل راه اندازی کردند تا ادعاهای ورشکستگی دارایی های کریپتو سقوط کرده مانند FTX و سلسیوس را معامله کنند. اگرچه در ابتدا حجم روزانه تنها حدود 13 دلار بود، اما در زمان انتشار، حجم معاملات روزانه به 1.8 میلیون دلار رسیده بود.

خوب نیست که مردم را ناامید کنید، اما این اعداد بسیار چشمگیر هستند. در نظر بگیرید که مجموع تمام محصولات رمزنگاری تنظیم شده فهرست شده در هنگ کنگ تنها به حدود 1.19 میلیون دلار در روز می رسد.

صرافی اوراق قرضه 3AC را پخش نمی کند. در مصاحبه ای با مدیر اجرایی بلاک چین، لزلی لمب، مدیر عامل OPNX، در 14 آوریل. فوق الذکر اگرچه سو ژو و کایل از نظر ایده‌ها و دیدگاه‌های اولیه کمک زیادی کردند، اما در حال حاضر دیگر در عملیات روزانه OPNX شرکت ندارند.»

در دیگر اخبار 3AC، از جمله “غاز طلایی” اثر دیمیتری چرنیاکس، “غاز طلایی” در 19 آوریل توسط خانه حراج ساتبی به مبلغ 5.8 میلیون دلار در اتر توسط دیویس و ژو در آگوست 2021 خریداری شد. اعلام کرد که تعدادی از آنها را به فروش خواهد رساند. مجموعه های NFT توسط انحلال دهندگان نجات یافتند.

به نظر می رسد ژو به نقل از شاعر مشهور انگلیسی آلفرد تنیسون، این جدید را از نظر فلسفی گرفته است:[Tis] دوست داشتن و باختن بهتر از این است که اصلاً دوست نداشته باشیم.» و حراج NFT را برای فالوورهای خود برجسته کرد. مراحل ورشکستگی 3AC در حال حاضر ادامه دارد.

سو ژو در پستی برای فالوورهایش به بینندگانش “صبح بخیر” می گوید و “فقط حال و هوای خوب” آرزو می کند. (توییتر)

هفته وحشی معدنچی بیت کوین سنگاپور

در 14 آوریل، سهام اپراتور استخراج بیت کوین سنگاپور (BTC) SAI.TECH که در بورس NASDAQ معامله می شود، بیش از 360 درصد در یک روز افزایش یافت و هر کدام به 7.42 دلار رسید و بیشتر سود آن را پس داد. این سهام در زمان انتشار با قیمت 3.68 دلار به ازای هر سهم معامله می شود. قبل از اقدام غیرمعمول قیمت هیچ خبر مهمی وجود نداشت و ما مطمئناً سعی کردیم برخی از آنها را شناسایی کنیم.

SAI.TECH سخت افزار زیرساخت استخراج بیت کوین به نام های Saihub، Tankbox و Rackbox را توسعه می دهد که از راه حل های خنک کننده مایع و بازیابی حرارت هدر رفته برای افزایش بهره وری ماینرها استفاده می کند.

در 20 آوریل، این شرکت خطوط تولید خود را به سه دسته ادغام کرد. Ultiaas، Boltbit و Heatnuc. Boltbit بر ارائه خدمات سیستم تراکنش غیرمتمرکز و پشتیبانی فنی تمرکز خواهد کرد، در حالی که Heatnuc بر روی “تحقیق و ارتقاء راکتورهای کوچک مدولار” تمرکز خواهد کرد. Ultiaas بر محصولات سخت افزاری و نرم افزاری تاکید دارد که گرمای تراشه استخراج را به انرژی قابل استفاده مجدد تبدیل می کند.

این شرکت سال گذشته طرح توسعه ماینینگ و میزبانی رمزارز فاز دوم 90 مگاوات (MW) خود را در قزاقستان به دلیل “فورس ماژور” خاتمه داد و به اجرای توافقنامه فاز I 15 مگاواتی برای همین هدف ادامه خواهد داد. در ژانویه 2022، دولت قزاقستان پس از اعتراضات و قطع دسترسی به اینترنت، استعفا داد و فعالیت استخراج کنندگان بیت کوین در این کشور را قطع کرد. این شرکت در حال حاضر فعالیت های خود را در مرکز آزمایش و توزیع خود در اوهایو متمرکز کرده است.

محصولات زیرساخت اصلی استخراج بیت کوین SAI.TECH.  (SAİ.TECH)
محصولات زیرساخت اصلی استخراج بیت کوین SAI.TECH. (SAİ.TECH)

بروس لی NFT ها را پخش می کند…

حتی آخرین اسطوره سینمای هنگ کنگ نیز با مهارت خود در هنرهای رزمی نتوانست قوانین اقتصادی عرضه و تقاضا را شکست دهد. از 12 آوریل تا 14 آوریل، بنیاد بروس لی، به رهبری دخترش شانون، با پلتفرم ویدئویی NFT Shibuya همکاری کرد تا زندگی و کار اسطوره کونگ فو به همین نام را در مجموعه The House of Lee جشن بگیرد. در مجموع 48691 NFT با قیمت 0.008 اتر (ETH) ساخته شد که هر کدام دارای 6452 نگهدارنده (13٪ منحصر به فرد) بود.

یک مشکل جزئی وجود داشت، فقط یک NFT در مجموعه منحصر به فرد بود، NFT House of Lee Genesis. به دلیل فراوانی عرضه، قیمت پایه مجموعه به سرعت به حدود 0.003 ETH در OpenSea در زمان انتشار کاهش یافت. فروش همچنان حدود 730000 دلار بود، منهای هزینه قرار دادن یک بیلبورد بزرگ برای دراپ NFT در برادوی.

در حالی که فروش اولیه تا حدودی متوسط ​​است، NFT ها به عنوان بلیت شما به لی هاوس پرداخت می شوند، و گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد این تنها مرحله اول یک همکاری در حال انجام Web 3.0 است. به نظر می رسد که اسطوره هنرهای رزمی می تواند به مبارزه در حوزه بلاک چین در برابر همه شانس ها ادامه دهد.
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید